bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Bugüne kadar oynadığım kimsenin buna bende dahil köşelerden gol atmayı başaramadığı olaydır. penaltılara kalındığında 0-0 olduğundan back to menu'ye basılır.
    2 ... egemen45
  2. 2.
    şimdiye kadar penaltı yaptıramadığım için doğal olarak yanından bile geçemediğim gol şekli.
    2 -1 ... fuckingwashing
  3. 3.
    penaltı atıp, frikikte barajı geçemeyenlerde vardır.*
    1 ... moruk
  4. 4.
    sadece ortaya atınca gol olan penaltı tarzıdır.
    ... erkanka
  5. 5.
    basketbol sahasının çizgi dışından devamlı 3 lü atmak gibidir. bir türlü atamıyorum,bu pes 2010 yapanlar acaba hangi dünyada yaşıyorlar ? yada saçma sapan hayallarini kurup bunları bu oyuna mı yansıttılar allah aşkına pes 2011 de bu sefer arkaya dönüp kale boş olup bakmadan atmak gelmez inşallah.
    1 ... milecrewa
  6. 6.
    taktiğini öğrendiğinde çok da zor değildir.
    --spoiler--
    ilk önce şut tuşuna saniyenin onda üçü kadar basılır oyuncu topa yönelirken topa vurmasına yarım saniye kala sağ veya sol tuşlarından herhangi birine saniyenin onda beşi kadar basılı tutulur.

sonuç: gol
    --spoiler--
    edit:imla
    ... releri yazamayan adam
  7. 7.
    4lü oynarken,olum biliyorum lan atmayı derseniz eşinize, diğer kaleci bir köşeye atlar sizde rahatça atabilrsnz.
    ... bandiera rossa
  8. 8.
    sadece ortaya atıp kalecinin köşeye zıplamasını beklediğim olay.
    ... samedov
  9. 9.
    aslında çok basit bir olaydır. hemen anlatayım efendim şöyle olacaktır.
    önce atmak istedğiniz köşeye doğru analog u yaklaşık yarım saniye çekip bırakıyorsunuz bu işlemi yaparken ise şut tuşuna basıyorsunuz. eğer fazla çekerseniz topu değil aut, taca bile atabilirsiniz.
    ... 07 ucu olan var mi
  10. 10.
    2-2 giden maçın 120. dakikasında penaltı kazanıp topu auta atmam ve akabinde gelen karşılıklı penaltı atışları sonucu yenilmemle beceremediğime kanaat getirdiğim şey.
    1 ... d b cooper
kapat