bugün

kimler kimlerle berabermiş tüm milletin görmesi gerektiği ayardır.

görsel
inanmıyoruuum. olur mu öyle şey arkadaşlar, mümkün mü yani? reyisin kesin haberi yoktur, zaten çözüm sürecini de akp'ye sızan fedöcüler gizli gizli yapmış reisten habersiz olarak.

dolmabahçe mutabakatı, oslo görüşmeleri, habur rezaleti gibi utanç kaynağı olaylar hep reisten gizli yapılmış.

aynı merkez bankasının kasasındaki on milyarlarca doların buhar olmasından reisin hiç haberdar olmaması gibi bu da öyledir.

reis bu ülkedeki olumlu her şeyi tek başına yapar, olumsuz sonuçlanan her olay da reisten habersiz yapılmıştır. bunu bir türlü öğrenemediniz.
eeee pervin buldan...
demek ki neymiş?
akp'ye, erdoğan'a güvenip masaya oturmayacakmışsınız.
sen akp'ye güvenip onunla masaya oturur pazarlıklar yaparsan, bulduğu ilk fırsatta seni satar işte böyle.

o gün seninle masaya oturup, seni kandil'e gönderip oy kazanmayı umuyordu, bugün seni terörist olarak cezaevine tıkıp oy kazanmayı hedefliyor.

yarın bir gün oy kazandıracağını bilse devlet bahçeli'yi de terörist ilan eder.

çünkü siyasal islamcılık tam olarak budur.
onun yerine ben ayar vereyim

zira onun nuray mertten farkı yoktur

lan siz değilmiydiniz oy dilenmek için

apo nun kardeşini devletin tv sine çıkaran,

seçim öncesi apo ya mektup yazdırıp akabeye oy isteyen

nasıl oldu da o 13 rehineyi istetmeyi akıl edemedinizde

öyle tangır tungur kurtarma operasyonu yapıp

16 kişiyi yere koyup geldiniz

böyledir amonyum dincinin işiiiii

oynar coti başiiiiiiiii

cccaptülamitreyiz1453reyizbaşganossmanlıccc.
Yok yok, olmaz öyle şey. Reisi gene kandırmışlardır.
Devlet Bahçeli online mi?

Bir şey soracaktık da?
Ohh ohh oylar akpye gidiyor ohh işte böyle oy uğruna fırıldak olur bunlar.
Chp nin bir zamanlar çözüm sürecine destek verip şimdilerde çözüm süreci üzerinden algı çabasına girdiği gibi.

Ben diyorum hep, bunların dili bir fikirleri aynı. Aynı söylemler üzerinden birlikte muhalefet yapıyorlar ittifakları gereği birbirlerini kolluyorlar. Duran kalkan picini dinliyorsun bunları dinliyorsun duran kalkan picinin açıklamalarını çalarak devlete saldırıyorlar.

Madem böyle bir yol izliyorlar onlara şunu hatırlatmak isterim;
ecevit zamanında pkk ve imralı ile görüşmeler yapılıyordu. solçomarlar bu sürece ne cevap verecekler acaba merak konusu!?

Kesin şunu diyecekler "devlet gerekeni yapıyor" heeh! işte şimdi tam solçomar oldun.

Bakın başlıkta bile nasıl güzelleme yapmış solçomar.. yazık şu halinize.
Efendim davranışsal teorisyenler “amaçladığın hedefe ulaşamıyorsan o amaça ulaşmak için izlediğin yolu davranışı değiştir” diyor.

işte çözüm süreci hikayesi bu nedenle başlatıldı. Bir takım sebepler nedeniyle (hdp’ nin masada uyanıklık yapma girişimleri, işid in Diyarbakır ve Ankara garı saldırıları gibi) süreç alakamete uğradı. Ve algıcı kesimin elinde kullanışlı bir malzeme olarak kaldı.

Bu bardağın boş tarafı. Bardağın Dolu tarafı ise sihalarım ihalarımız..milli savunma sanayimize ve TSK lerimize olan ihtiyacın bir kez daha altının çizilmesi, hdp nin maskesinin düşürülmesi gibi çok önemli kazanımlar.

Son tahlilde Artık hdp ye en azından bugünkü kadrosuna bir ihtiyaç kalmamıştır.
Hdp De bunu bilmekte..Bu gibi çıkıntılıklar olmaktadır ve bir süre daha olacaktır.
kılışdar, seni seni !.. yine neler karıştırmışsın. sigortayı batırdın da yetmedi mi !..
Eyy sevgili milletim.kimleeer kimlerrle beraber.
Biliyorsunuz zaten bu hdpliler aslında barış elçisidir ve pkkyla hiç bir bağı yoktur.