bugün

Yeşilçam'ın usta aktrislerinden biridir.
1975 yılında altın portakal film festivali en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır.
bitirimler sınıfı filmindeki meşhur taze fasulye sahnesiyle hafızalarda kalmıştır.
Pek bilinmese de 2014 yapımı gulyabani filminde falcı kadın rolünü efsane oynamıştır. Ormanın içinde, Ateşte fallarını baktığı kızları epeyce ürkütmüştür. Gece izlerken ben bile korktum. swh.

görsel
görsel
Yaprak dökümünün tekrarında görünce aklıma geldi, perihan savaş'ın ferhundenin annesi rolündeki adı neydi diye bir düşündüm; jülide, müjgan geldi aklıma.
Baktım, nurdan'mış. *
Güzel kadın imiş vaktiyle.
(bkz: taze fasulye)
gençken çok güzelmiş.
Çok bahsedilemez ama yeşilçam'ın ciddi ciddi en güzel kadınlarındandır. Beğeninize göre ıtır esen'le ilk ikidedir.

Bunun dışında kişilik olarak da on numara kadındır.yılmaz zafer'i uzun hastalığı boyunca yalnız bırakmamış, ölene kadar başucundan ayrılmamıştır.
ibrahim tatlises in karilarinin içinde en karakterli ve asil olanı.
Adamla yanyana bile gelmiyor.
Vurdurdu hep vurdurdu diye okudum. Dedim noluyo amk ibo da mı ibne çıktı.
görsel

http://www.hurriyet.com.t...0500368&utm_term=post
görsel
gençliği.
ibrahim tatlıses'in şiddet uyguladığı eski yeşilçam aktristi harran ayısı ibo ise o benim çocuğumun anası orasını burasını açıp gezmesine izin veremem gibi bir cevap vermiş yanlış hatırlamıyorsam.
askere şiddet uygulayan halka tepki göstermiş sanatçı.

http://www.sozcu.com.tr/h...ampaign=magazin-haberleri
kendisi hakında 23 entry gilidiğini görnce üzüldüğüm aktris. bence üzerinde çokça durulmalı.
zamaninda abartilacak derecede guzel olan bir kadinmis.
türk sinemasının underrated güzelliğidir. böylesi bir seksilik kırk yılda bir gelirdir. çiğ köfteci ile neden beraber olduğu da hala kafaları meşgul etmektedir.
bugün alış veriş merkezinde görülen ünlü şahsiyet, tv'de gerçekte olduğundan daha uzun görünüyor.
görsel
görsel
sev dedi gözlerim filminde farkedilmiştirki; burnu estetikmiş ve iyiki yaptırmış.
flash tv deki programıyla taşşak geçen hatun.
yüzünde asilliği barındıran kadın.
en sevdiği yemek taze fasülyedir. ya arkadaş annem ne zaman fasülye yapsa, sofraya oturduğum zaman bu kadın geliyor aklıma. sanki birden içeri girip önümdeki tabağı alacak diye tedirgin oluyorum.
yılmaz zafer tamam da ibrahim tatlıses ile sevgili olmak. anlaşılamaz bi şey. bi de konservatuar mezunu ya.
derya tuna adlı kadın tarafından hakarete uğramış güzide tiyatro oyuncusu. derya tuna nın suçladığı konu perihan savaş ile ayşegül yıldızın abla kardeş gibi olmalarıymış.

ulan adama demezler mi ibo şarkıcısı perhan savaş la beraberken sen ibo yu ayartmadın mı diye . perihan savaş hanımefendiliği el vermediği için bunu söylememiş olabilir ancak sonuçta bilen bilir bu.
derya tuna'ya dava açacak ünlü.
türk sinamasının güzel yüzlerinden biridir.gerçi hala da güzeldir.