bugün

Opetten yakıt alacak kadar zengin değilim. Sade sıçmaya giriyorum.

Edit: üst ve alt entryler reklam Hesabı. Sanırım reklamın da içine sıçt7m.
pep dijiAL cüzdan kullandığınızda ve pek card başvurusu yaptığınızda birçok kampanya ve fırsattan yararlanma şansına erişiyorsunuz.
ne kartmış arkadaş yok yok. bu zamana kadar almamışız kabahat. hemen gidip alıyorum
erasmus ile almanya'ya geldim. ilk işim bu kartı almak oldu. şurada yazılanları okuyunca da gayet yerinde buldum yaptığımı. keşke kendimi alnımdan öpebilsem. kart alacaksan da en doğru olanı alacaksın sececeksin pep card en güzeli bu konuda
yabancı bir inşaat firmasında çalışıyorum ödemelerim için pep card çıkarttım kendime. amacım kur farkına yenik düşmemek, çünkü baya para gidiyor komisyondur şudur budur. bu olayı keşfedeli 4 5 ay oldu, kendi kesem için yaptığım en iyi şey kesinlikle. insan kart sahibi zaten isteyerek olmuyor madem öyle en mantıklısını seçelim dimi.
tır veya taksi şoförleri, PeP Kartlarını kullanarak opet benzin istasyonlarında akaryakıt alışverişlerini indirimli yapıyorlarmış. bu çok güzel bir ayrıcalık bence, tüm kartların bu konuda ayrıcalık ve kolaylıklar tanıması gerekir ki diğerlerinden farkı olsun pep card da öyle işte
Pep card ve benzerlerini normalde kullanmazdım. Ancak, gördüm ki çok şey kaybetmişim. Yakında kredi kartlarının yerini bile alabilir. Birçok firmayla anlaşılıyor ve indirimler vs yapılıyor. E teknolojisi de ilerledikçe kredi kartına insanlar neden ihtiyaç duysun ki?
pep card denilince insan bir merak ediyor nedir diye açıkcası. araştırdım güven verdi para transferi konusunda, güvenlik konusunda gelişmiş, mobil uygulaması vs de bana güven verdi. en kısa zamanda edinmeyi düşünüyorum.
kart kullanmayı i ara bırakmıştım. ne kredi kartı ne bişey sadece maaşımı alığım bir maaş kartım vardı. bir tavsiye üzerine pep card aldım. gerçekten de faydasını iki aydır kullanmama rağmen çok iyi gördüm. demek ki önyargılı olmamak gerekirmiş. akaryakıt konusunda, cepten sms konusuna, yurt dışında geçerli olma konusunda daha iyisni gerçekten görmedim gençler
3 aydır kullanıyorum kredi kartım olmadı hiç ben kart olayına pep ile başladım. iyi ki pep'le başlamışım çünkü gerçekten faydasını görüyorum ve bilinçli kullanıyorum.
vay arkadaş baya insan kullanıyormuş ben bu kadar meşhur olduğunu bilmiyordum, nadir kullanan insanlardanım sanıyordum. neyse pep card iyidir iyi, kullanın mutlaka. zaten yakında iyice artar kullanan sayısı
pep card olayını şimdi öğrendim. en kısa sürede denemek için alacağım. en azından yurt dışına çıkarsam bir gün işime yarar. denemekte fayda var bence. bu kadar olumlu yazılanlar üzerine deneyelim bariii
kart olayına asla bulaşmak istememişimdir uzun yıllar, çok borçlanıp da zora giren insan gördüm ama pep card ile tanışınca bu algımı yıktım. çünkü kontrol bende değil kartta, güvenlik onda. bende olsa kontrol dışında olurdu. ama pep card bana gerçekten sadecec ihtiyaç için kart kullanmayı öğretti.
pep card nedir diye araştırdım baktım. ilk defa duyuyorum ama benim biraz asosyal olmamdan kaynaklı. baya güzellikleri varmış. akaryakıt konusunda özellikle de hemen satın alacağım. sık sık para isterim anamdan sms ile, arada da abimden
gencolar yazmış herkes memnunmuş madem o zaman ben de bir tane alayım şu pep carddan. zaten yeniliklerde var ne varsa, Türkiye'deki diğer bankalar bildiğiniz soyguncu olmuş, herşeyden komisyon alıyor. ama pep cardda okuduğum kadarı ile böyle bir durum yokmuş. helal pep card'ı çıkartanlara
güncel Önemli Başlıklar