1. 69.
    belli ki baya iyi bir kart o kadar iyi şeyler yazıldığına göre almak lazım demek ki. bu yıl üniversiteye hazırlanıyorum bakarsınız yurt dışında falan okurum
    ... bukucu
  2. 70.
    erkek arkadaşım arada taksi şoförlüğü yapıyor oradan biliyorum ben de benzin alırken faydasını görüyorum demişti. o zaman önemsememiştim ama baya iyi bir şeymiş anladığım kadarı ile.
    ... bayanharlem
  3. 71.
    karttaki en güzel olay paranı kontrollü kullanma iç güdüsü ile alınca özellikle de, güvenlik konusunda sana iyi hissettirmesi bence. ben bunu çok önemserim abi, bilgilerim saklı kalmasını. bir de sms ile para isteme gönderme olayı da baya iyi
    ... bykutsi
  4. 72.
    kim ne demiş bakmadan diyorum ki baya faydalı bir kart. uygulamasına girin üye olun hemen sahip olabiliyorsunuz zaten. çok da kolay.
    ... iammudur
  5. 73.
    pep kartımla kafam rahat, kredi kartım yoksa da pep'im var derim her zaman.Paraya ihtiyaç duyduğumda telefon numarası girerek de para isteyebiliyorum.
    ... kezbanavcisi
  6. 74.
    peple kendinizi daha özgür ve kazançlı hissediyorsunuz çünkü. bazı kartlar gerçekten iyi ki var, hayat kurtarıyor. pep card da gerçekten öyle.
    ... pisipisininpatisi
  7. 75.
    kart olayına asla bulaşmak istememişimdir uzun yıllar, çok borçlanıp da zora giren insan gördüm ama pep card ile tanışınca bu algımı yıktım. çünkü kontrol bende değil kartta, güvenlik onda. bende olsa kontrol dışında olurdu. ama pep card bana gerçekten sadecec ihtiyaç için kart kullanmayı öğretti.
    ... kralicenintacininbezi
  8. 76.
    pep card'ın özelliklerini saymışlar burada. e biz zaten biliyorduk uzun süredir de kullanıyorum. ama bilenlerin bilmeyenlere anlatması daha çok kişinin haberdar olması iyi olmuş. kullanmayan kalmasın bence de.
    ... yapayzekadanakilliadam
  9. 77.
    arabadan inmeden mobil uygulaması ile akaryakıt alırken indirimli alıyorum en büyük kolaylığı bana bu kesinlikle. opet ile anlaşmalı çünkü. beni arabası olanlar daha iyi anlar.
    ... buraninagasi
  10. 78.
    bakalım kullanalım madem. almanya'da kız kardeşim okuyor sürekli ona para gönderiyorum gönderdiğim para kızcağıza kırpık kırpık gidiyor kur farkı bilmem neyden.
    ... senbelabensela