1. 16.
    cep uygulamasını kullanıyorum pep card'ın. Visa logolu Pep kartınız ile yurt içi ve yurt dışında güvenli ve tasarruflu alışveriş yapabiliyoruz. Özellikle yurt dışı olayı gerçekten güzel. şu diğer bankaların komisyon alma olayından bıkanlar özellikle de, pep card'ta diğer tüm bankalara 7-24 para gönderebiliyosunuz, şahane değil de ne?
    ... kitaptiryakisi
  2. 17.
    geçen annemden pep card aracılı ile para istedim sms attım annem ekran görüntüsü almış bana gönderiyor whasapptan "oğlum bu ne diyor" aah anne aah. pep card ile para istemek kolay dediler ama anne engelinden kimse bahsetmedi. Neyse ki babama sms gönderip pep'ten para istedim anında yolladı adam.
    ... umudumondakaldi
  3. 18.
    diğer kartlarda nasıl bilmiyorum ama pep card'ta faturaları mobil uygulama ile ödeyebiliyorsunuz. misal su faturanı var bakiyenizde yeterli para varsa faturayı anında tak diye ödüyorsunuz. valla bazen gidip şubede ödemek beni yoruyor cepten hallediyorum. ayrıca akaryakıt konusunda da kolaylığı varmış denemek lazım beyler
    ... deliedenpsikolog
  4. 19.
    pep card aldım geçen müşteri hizmetlerini aradım kadın bana sayıyor da sayıyor, yurt dışında kur farkı yok,akaryakıt indirimleri var, cepten sms ile para isteme kolaylığı var, maşallah var da var yani. iyiki almışım dedirten bir kart insan faydasını gün geçtikçe öğreniyor.
    ... hastabukalemun
  5. 20.
    ya ben açıkçası bankalarla bilgi paylaşırken vs aşırı tedirgin olan bir insandım ama pep card'a artık soy ağacımı teslim ederim o derece. kart güvenlik konusunda ciddi bir güven duygusu veriyor insana. bddk mevzuatını bence en iyi pep card koruyor.
    ... marsmelegi
  6. 21.
    kullanmayan kalmasın abi. bu sıralar ciddi bir şekilde faydasını görüyorum. 3 ay sonra almanyaya gidicem. bu kartı yanımdan ayırmam. kur farkı ödemiyorsun daha ne olsun insan mutlu oluyor. zaten komisyondan kur farklarından basımız döndü, pep card imdadımıza yetişiyor
    ... limonlucikolataa
  7. 22.
    pep card nedir diye araştırdım baktım. ilk defa duyuyorum ama benim biraz asosyal olmamdan kaynaklı. baya güzellikleri varmış. akaryakıt konusunda özellikle de hemen satın alacağım. sık sık para isterim anamdan sms ile, arada da abimden
    ... galaksidebirbalik
  8. 23.
    iş seyahatleri için arada yurt dışına gidiyorum, gittiğim ülkeler de çoğu zaman avrupa ülkeleri oluyor.paramı yurt dışında da herhangi bir fark olmadan ( kur ) kulllanabiliyorum. diğer bankaların carttan curttan para kesmesinden gerçekten sıkıldım. sadece yurt dısına çıkmak için bile alınır yani. öyle bir kaç dost tavsiyesi ile keşfettim, devam ederim
    ... tombulyanak
  9. 24.
    yurt dışında okuyorum, bu entryleri görünce yazıyım dedim. ailem para gönderirken önceden kurt farkına yenik düşüyorduk. ama pep card'ı babamın bir arkadaşına tavsiye etmişler e babam benden de sosyal bir insan olduğu için her şeyi benden daha iyi biliyor. sağ olsun sırf kur farkı için araştırmış etmiş bana pep card almış, para gönderirken kesilmesin diye.
    ... plutonzombisi
  10. 25.
    yurt dışı para transferleri gerçekleştiren, mesai saatleriyle değil dilediği saatte işlem yapmak isteyen herkes, PeP’i tercih etmeli. ben kolaylıklarını görüyorum bir de bağımsız bir kart yani mevcut bankalardan değil. bu yüzden ayrıca tercih ediyorum
    ... halaycibasi