bugün

* *
efendiler ;

delinin biri deliğe bir tas atmis ben bir manyak onu cikartmaya calismisim basligidir bu.
limuzin ile penis arasinda ki farklar ne zaman gündeme gelecek diye geceleri evde uyku tutmuyor , yemek yiyemiyordurm uzun zamandir. en sonunda bir cilgin cikti ve bunuda yapti , llimuzin ve penis arasinda ne farklar vardir hemen karşılaştıralım.

limuzinin bir motoru vardir , bu genelde 3,5 motor olup penis denen hede ise el yordamı ile ittirerek ve kaktırarak calisir ki bu en belirgin farklarin basinda gelir.

limuzine binmek icin 4 kapisindan birini acmaniz gerekirken ve dunyanin heryerinde herkes bir lumizine binmek isterken , penise binmek kapi acma gibi zahmetler istemez ancak herkesde bu penise binmeye merakli degildir.

limuzinin gidisati dört tekerlek ile saglanirken , penisin gidisati ise bulundugu ortamin kayganligina baglidir.

limuzini modifiye etmek istersen icine bir set yaparsin , yere basarsin , jant takarsin. penisin ucundan accik alirsin olay biter.

limuzinde 22 adet hava yastigi varken , peniste iki adet vardir.

yahu bu ne dedim simdi kendi kendime limuzin ve penis arasinda da amma cok fark varmis soke oldum şimdi ağlıyorum birazdan hava durumuna baglanıcaz sayın seyirciler.
limuzin uzun penis kisadir.
(bkz: aerodynamic)
limuzin pahali penis ise belestir.
tek fark bir zencinin limuziniyle bir beyazın limuzuni arasında fark olmamasıdır.
güncel Önemli Başlıklar