bugün

içimdeki ambians tam da, sıcak çikolata tarçın aromasına ulaşmışken birden mutfaktan gelen ve şuh sevişme esnasında ocakta unutulmuş yemek kokusu gibi ortamı bozan hain bir sorunsaldır.
gün geçmiyor ki, içimdeki kinetik enerjiyi hareket enerjisine dönüştürüp, sürtünme kuvvetini olagan şuh kaygan bir zeminde icra ederken ben, böyle bir sorunsal hangi yiğidin başına gelmemiş valahi şaşarım.

şimdi sen; kendinden çok uzak sandığın ve beni kazanmak için mücadele ettiğin bu çileli yolda muzaffer bir dilber gibi zafere ulaştın bak. "içindeyim içimdesin" artık anladım. şimdi sen bana kendimden bile 20 cm daha yakınsın. farkında mısın, hıı? bilirim artık rahat durmaz bedenin. çünkü yanardağını harekete geçiren derin uğultu kulaklarıma kadar geliyor bak. nefesin meksika ateşi gibi her yanımı sarıyor. bedenin hop hop inip kalkarken kucağımda, ayaklarını belimde kenetlemen sorunu çözmüyor ki! fırtan sadece sen değilsin. fırtan; ortak yapım bir sevda. fırtan; ağdalı bir özlem. fırtan:...neyse ne!
eli fazla kremleme sonucunda olabilecek eylem.
(bkz: sertleşme sorunu)
fırtma ne lan? diye soracağım hadise. ne o yeni bir fiil kazandırma telaşı mıdır bu?

(bkz: fırtmak)