bugün

üroloğa değil de pedagoga danışılması gereken hadisedir.
mezidir. zevk suyu da denilebilir. önemli bir sıvı değildir, herhangi bir rüyadan sonra da görülebilir, araba sürerken geldiği de görülmüştür.* Gusül gerektirmez, sadece abdest bozar.
penis, okşamalar sonrasında eli sevgilisi zannetmiş ve ateşli bir french kiss yaşanmış olabilir.
dostum eğer daha yeni bu işlere başladıysan rahat ol o gelen ileride sana çocuk yaptırabilir. eğer bu konuları geçmiş yaşına ermiş biriysen git bi alet edevatı kontrol ettir usta. malum vites geçişleri sorunluysa arabayı kullanan pek olmaz.
sevgilini sikinden tutup ürolağa götürmen doğru olur.
orta okul yıllarında açık tuvalet kapısının içinde patlama yaşayan furkan'ı gören "muhammed" adındaki saf sınıf arkadaşımızın gelip de "furkan'ın çükünden reçel akıyor" dediği günü anımsatmış olan ıslaklığın gelmesidir.

aradan hiç yoksa 16 yıl geçmiştir, hala gülerim ulan aklıma geldikçe...
(bkz: hayır kaç yaşındasın)
terdir ter.
kendi penisiniz olduğundan emin olduktan sonra sorun olmayacaktır.
başka bir gün olsa şunu yazana tam anlamıyla fatality yapardım ama bugün keyfim yerinde.. o sebeble olsa olsa en fazla altına işeme belirtisidir deyip çekiliyorum..
(bkz: ergenlik level 1)
(bkz: milletin penisine düşkün yazarlar topluluğu)
(bkz: elleme çocuğum bozacaksın)
Kamişa su yürümüş.
sözlüğün yaş ortalamasının düştüğü gerçeğidir.
musluğun su akıttığına delaletdir. civataları sıkmak gerek.
(bkz: mezi)
13-15 yaş arası erkek tribi.
kendisine taze ergen damgası vurduran yazarın başına gelmiş olaydır. yalnız arkadaşlar bilmenizi isterim ki bu bir rahatsızlıkta olabilir idrarın istemsiz damlaması olayı da olabilir tedavi gerektiren bir rahatsızlıktır.
güncel Önemli Başlıklar