bugün

pipisi 18 cmden uzun olan erkektir.
(bkz: zenci)
penisi aşırı büyük insanlar, genelde bu işten memnun olmazlar. atsan atılmaz satsan satılmaz misali cinsel hayatları hiç olmayan insanlar. eskiden bu tip penisi büyük olup kendisiyle övünen insanlara çevir kıçına sok derlerdi. burada asıl amaç büyük değil işlevi önemlidir. penisi büyük olup bir dakika içinde boşalan bir erkeğin eşini mutlu etmesi mümkün, değildir. normal penisli bir, insanın uzun süreli bir cinsel hayat yaşaması en uygun olanıdır.
Siyahidir.
halk arasında ayağına bakılarak anlaşılmaya çalışan erkektir.
hiç'te özenilesi bir durum değildir. çünkü büyük penisin sertleşmesi normal bir penisten çok daha zordur. penis kas'dan ve süngerimsi bir yapıdan oluşur. bu süngerim'si yapı kanla dolar ve penis sertleşir. büyük penislerde bu süngerimsi yapıya yeterince kan pompalanmaması sonucu yeterince sertleşmez. dişiler büyük fakat yumuşak bir penis yerine küçük ama tam sertleşmiş bir penisi tercih ederler. ayrıca kadındaki döl yolu derinliği on santim kadardır. birleşme anında dört beş santim kadar'da esner. 12 ila 16 cm arasındaki penis ölçüleri idealdir. bu ölçülerden daha uzun bir penis kadının döl yolunu daha fazla esnemeye zorlayacağından kadına daha çok acı verir. onun için, lex'e,rocco'ya fazla özenmeyin. onların filmindeki kadınların vajinalarına kafamı soksam hiç zorlanmam girerim...o filmlere aldanmayın panpalarım. sizinki iyidir iyi!...
Her türk erkeğinin ergenlikten itibaren kurduğu hayaldir.
kötüdür. acıtır. 160 boyumuzla nereye uzun penisli erkek seviyoruz la biz.
daha cok sukur etmesi gerekir.
boyutu büyükse işlevi genelde düşük olan erkektir.
silah
jop
kırbaç

olarak kullanma imkanı olan şanslı erkek.
Harun ahiler kesinlikle bu tanıma uyar. internette kız gibi takılıp oğlan avına çıkarlar. Aldanıp gitmeyin içinizde sekiz (8) çizerler.
benim 21 cm.
bacağa dolanır.
norveçli bilim insanlarının 2009 yılında yapmış oldukları araştırmaya göre penisi büyük erkeklerin testis kanseri olma ihtimalleri penisi normal ölçülerde olanlara göre %12 oranda daha fazlaadasafdfsebfsbc hemen sevindiniz totoşlar.
penisini kullanmakta zorlanacak olan erkektir.

erkek adam gerekirse 13 cm ile bile harikalar yaratır.
20cm ve üzeri olan erkektir. en büyük sıkıntısı da ereksiyon halinde olmasan bile pantolonda bir kabarıklık hali olur. çoğu zaman utanç kaynağı olur.