bugün

(bkz: penis operatörlüğü)
(bkz: yeni bir sayfada çişe bakmak)
pratik yaparak kazanılan deneyim sonucu, kolayca yapabildiğimiz eylem. ileri atış teknikleri vardır ki, ereksiyon halindeyken aşırtma işeyerek deliği bulur bu teknikleri kullanan üstad.
insanların ilkokul çağlarında öğrenmeye başladıkları, 10 yaşlarına gelince ise tamamen oturttukları hede. bazı kişiler/insanlar biraz geç kavrayabiliyorlar durumu. 20li yaşlara gelip hala dışına taşıranlar gördüm ben. yanlarında ne işim vardı bilmiyorum.
pek zor değildir.
uyur haldeki bir penisle gayet kolay gerçekleştirilebilen eylem. ereksiyon halindeyken çiş yapacaksanız deliğe düşüreceğim diye fantazi yapmayın, işeyin, klozetin içine düşsün yeter. ereksiyon halinde penisi klozetin içine sokuşturmaya çalışmak, aşağı doğru eğip bastırmak hem idrarın tamamının boşalmasını engeller hem penis açısından zararlıdır. ereksiyon halindeki penisi zorla aşağı çevirip işemeye kalktığınızda, normalde bırakacağınız idranın yaklaşık %20'si belaltı kaynağınızda muhafaza edilir. sonra tortu olur, sonra prostat olur, fiçiyuv süper olur.

kısacası,

tuvalette fantazi yapmayın.

edit: iyilik de yaramıyor. nereye sokuşturuyorsanız sokuşturun, ibneler.
mühendislik zekasının bünyeye kattığı en büyük etkilerdendir. sinüs cosinüsü s!ktiredip tamamen indirgeme prensibine göre basit ölçümlerle bu iş yapılabilir. 45 derece açı ile yüklenebildiğiniz kadar yüklenin mesaneye. olay budur.

(bkz: bunları biliyor muydunuz)
"çişimi ediyom çişimi ediyom, klozet kapağı kuru kalıyo" diyebilmektir.