bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  garip diye nitelediğim, elindekilerin değerini bilmeyen ve asla ilgi alanıma giremeyecek olan bir kızdır bu. şekerli ballı lokma tatlıları ile falan da kandıramaz beni. böyle bir kız dolgun göğüslerin ve vajinal dokunuşların da hakkını veremez zaten. nereden baksan tezat, nereden baksan garip. normalleşmeye karşı olanları ötekileştirmek cidden bana göre değil ama benim de eflatun çizgilerim var en nihayetinde. hayatıma sokacağım ve değer vereceğim insanlar belli bir normallik derecesine sahip olmalı. benim aykırılıktan anladığım bu.

  elinde bir damak, sağda solda kaldırıma çıkmış kemire kemire yürüyen bir kızdan daha terbiyesiz bir insan daha bilemem. peki ne yapılması lazım? kızların bazı konularda daha duyarlı olması lazım. misal canı tatlı bir şeyler çektiğinde erkek arkadaşına "çıkar da ufaklığı yalayalım biraz" demeli. kendi aralarında tatlı tatlı şifreler koyarlarsa arkadaş ortamlarında da rahat olurlar. "eve gidince damak yiyelim" en uygunu sanırım.

  ah be donuk renklere bulanmış bir tablo kadar soğuk bakan azizelerim... çikolatayı her zaman bulursunuz işte. lütfen artık elinizdekilerin değerini bilmeye çalışın. her şey bittiğinde salya sümük ağlayan sadece siz olmuyorsunuz...

  freeze you later
  3 -3 ... absolute zero
 2. 2.
  iki şey arasından birini tercih etmek için ikisi hakkında da bilgi ve tecrübeye sahip olmak gerekir. yani ikisini de denemiş, tarafını öyle seçmiş kızdır. takdir o güzel ağzı ve dilinindir.
  3 ... 1 istasyon insani
 3. 3.
  Cidden, hayatta böyle kızlar var mıdır? Sorusunu akla getiren bir olay.
  4 -1 ... quakwer