bugün

kazanma hissi. bütün kovalamacalar, yalanlar, oyunlar, siyaset bitmiş, av başarı ile sonuçlanmıştır.
sıcaklık..
-geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal...geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal...geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal...geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal...geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal...geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal...geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... geç boşal... *
(bkz: sarsılarak boşaldım)
- mekikle bağlantı kuruldu mu?
+ fişi taktım houston, insanlık kurtuldu
ingilizler için

now take this bitch.
(bkz: yarak afedersin)
(bkz: benimsin)
(bkz: Yuh lan bunu da mı açtınız)
(bkz: yeni donanim bulundu)

(bkz: islem sec)

(bkz: dosyalari ac)

(bkz: yeni sekmede yürüt)

(bkz: daha hızlı)
(bkz: bu daha başlangıç)
erkek tarafından zevk, kadın tarafından acıyla karışık zevk.
sakso kısmı kaçırıldığı için diğer kanala geçmek.
oooooooohhhhşşşş.
lemide kurbanın ölimm kara gız çobanın olimmm şeklinde içten sevinçli oynama hissi.
missile locked. firing. direct hit.

Evet aynen böyle hissediyorum.
sözlük kastı yatağa geçelim mi ?

ısınma hareketlerinden sonra maratonun başlangıcı, hafif tempoyla başlayıp deparla bitiriş.

ilk başlarda sakin olmakta fayda var.
merak etme alışırsın.
Tarifi olmayan hislerdir.
(bkz: 16 yaşında olunsa açılacak başlıklar)
Kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibi bi his.
(bkz: elini siken profesörler toplanmış yine)