1. 1.
  Coğrafi konumdan ötürü bir kıskançlık varsa sebebi için ;

  (bkz: uzuvlarin ekvatora yaklastikca buyumesi/@blindguardian)
  2 ... blindguardian
 2. 2.
  uzuv kompleksinin yansımalarından biridir.

  (bkz: fellowship of the penis) *
  2 ... peyderpey
 3. 3.
  penisler açık gezinilseydi eğer var olma ihtimali olacaktı gibi görünen kıskançlık türü. allah korusun, en yakın arkadaşlar bile kıskançlıktan planlar yapar, birbirlerinin penisini kökten yok etme çabası içinde olurdu. iyi ki de penislerimiz gizli der ve şükrederim.
  2 ... sesli
 4. 4.
  Umumi tuvaletlerde vuku bulan olaydır. Pisuvarlarda yan yana işeyen erkek bünyeler, eğer araların birinde "+20 varsa", bu hastalığa kapılır, üzülür, pısar, kahrolur.
  ... baybars
 5. 5.
  (bkz: helene deutsch)
  ... huruf
 6. 6.
  uche den sonra ebru gündeş in hiçbir ilişkisinde dikiş tutturamamasının* nedenidir.
  1 ... flyaway
 7. 7.
  penis enlargement başlıklı mail geldiğinde heycanlanmaya vesile olan duygu.
  ... exiq
 8. 8.
  freud'un ilk kez 1908 yılında yayınlanan "çocukların cinselliği üzerine teoriler" adlı makalesinde bahsettiği durumdur. penis kıskançlığı kız çocuğun normal seksüel gelişim evrelerindendir. Freud'e göre kız çocuk ilk cinsel yönelimini annesine karşı yapar. ama annesiyle aynı cinsel organlara sahip olduğunu farkedip annesiyle heteroseksüel bir ilişki yaşayamacağını anlayınca penise sahip olmak ister. bir penise sahip olabilmek amacıyla ilgisini annesinden babasına çevirir ve babasına daha fazla ilgi duymaya başlar. penisi olmamasını "hadım" şeklinde algılayan çocuk bu durumdan annesini sorumlu tutar ve babasına olan ilgisini artırarak annesinin yerine geçmeye çalışır. babasına duyduğu bu ilgi ilerleyen yaşlarda genel olarak erkeklere duyulan bir ilgiye dönüşür.
  7 ... stillsoon
 9. 9.
  benimki seninkini döver'e kadar giden anlamsız muhabbet.
  ... kinestetik gerizekali
 10. 10.
  yoktur. erkeklerin uydurduğu boktan kavram. kadınların penis kıskançlığı çektikleri yoktur. neden isteyeyim ki? oha be. sadece erkeğin kendi düşüncesi ve psikolojisinden kaynaklı sözdür. erkek, kadın hakkında cahil olduğu için bol bol zırvalar. kadının erkeğin cinsel organına dokunması ise zevk almasından kaynaklıdır. nasıl ki erkek de kadına dokunuyorsa. erkeğin hakkında bir bok bilmemesinden kaynaklıdır. erkek elini kadın psikoljisi gibi asla anlayamayacağı şeyden çeksin.
  1 -1 ... selia