bugün

neyin kafasını yaşadığı meçhul olan beyin özürlü, salak ve haysiyetsiz yazardır.

Edit: bu haysiyetsiz arkadaş şikayet edildi ve tamamen silindi, mesajla destek olan yazarlara teşekkür ediyorum mobil olduğumdan herkese yanıt veremiyorum yarın hepinize teşekkür mesajları atacağım.
Allahin belasi yazardir. O.cocugu.
sapık ve akıl yoksunudur her kimse.
beğenileceğini zanneden sapıktır.
çüküne koşulsuz güvenmiştir ve golü atmıştır.
Karşılık olarak bi zenci penisi yollanması gereken ahlak yoksunu terbiyesiz bi yazardır.
Senden beklentisi ' aman allahım müthiştir' oysaki iğrençtir, lanet olasıdır, sapıktır.
Beni kız sanan abaza yazarların yapmış olduğu eylem. Şükür artık başıma gelmiyor. Gelse bile şikayet eder, sürüm sürüm süründürürum.
Vesikalık fotoğrafını göndermiştir. Çünkü bunu yapan afedersin yarrak gibi bir adamdır.
Chat roulette'te karşınıza çıkan penisin sahibi yazardır.
Sözlüğün seviyesini gösteren yazardır.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
O malum malafat ilk olarak sahibine ve sözlüğün bu hale gelmesine sebep olan yazar ve yetkililere girmesi en makbul olanıdır kanımca..
enteresan yazardır. vesikalık gibi 6'lı penis fotografnı yarın öbür gün lazım olur diye saklayan yazarlar da biliyorum.

edit: dikey mi attı yatay mı?
eskiden malafatı masaya koyarlardı, devir değişti resmini çekip atıyorlar.
(bkz: Haydaaaaaaaa)

yigidin mali meydandadir sozunu ciddiye alan yazardir. Ilk gorusmede cikarip masyaa vurabilir. Hahahah supermis lan guzel guldum.
abla ben dilekçeyi yazdım nereye şikayet ediyoz?

şakası bir yana da demek ki adam şeyine yüzünden daha çok güveniyormuş artık nasıl bir çirkinse.
samimi erkektir. gerçek vesikalık fotosunu yollamıştır. ne de olsa beyni orada bunların. fazla şeyetmemek gerek.
attığı kişiye imrendirmiştir.

kaç cm di acaba ay uyuyamam da şimdi meraktan.
(bkz: meme fotosunu mesaj olarak atan yazar)
böyle "küçük bir sorunu" niye dert ediyorsunuz ki anlamadım.
peniselfie yapmış yazardır. Yazıklar olsundur.
Tipi ile siki arasında kalmış ve sonunda tipinin fotosunu atmaktansa sikini atmayı tercih eden yazar. Malum tipi bi sike benzemediğinden durumu kurtarmak için yapmıştır bunu.
Habire bu başlığı uplayarak ilgi toplamaya çalıştığı bariz olan bir yazarın haykırışıdır.

Sözlük erkeklerimiz troller mroller ama hiç biri özel mesajla durduk yere penisinin fotosunu atacağını düşünmüyorum.

'ilgi toplamak çabası' der geçerim arkadaş.

mission complete
tebrik ederim
Başlık açmaya ne gerek vardır.gereksiz abartılmış konudur.

Hayir destek niye verilsindir, sanki destek verenlerin kafasinda baska bir fikir var da en azindan digeri acikca fikrini belirtmis bastan.burda magdur olan varsa o da pipi'dir.