bugün

adamların nesli tükendi tükenecek, buzullar eriyor, küresel ısınma vesaire, kalkmış hala böyle komiklikler, şakalar peşindeler. sarhoş taklitleri, sürekli buz üstünde kaymalar filan...

neslinin tükenmesini istemiyorsan önce bi düzgün yürümeyi öğren. bi dik dur, sonra insanoğlu yardım eder merak etme. her şeyi de insanlardan beklemeyin amına koyim.
yaratılışına göre hala olması normal dediğim penguenlerdir.
evrim geçirecek hali yoktur.
(bkz: fatmagül ün suçu ne)
görsel
tuhaftır ki birilerini rahatsız etmekteymiş. ulan penguen bu penguen. best model of the world'e katılacaklar sanki.
yıl olmuş 2013 hala paytak paytak amcık amcık yürüyorlar. nasıl bir iş anlamadım vallahi.
gayet sevimli bir manzaradır.
(bkz: paytak ağızlı)
doğaları gereğidir sorun yoktur.
"bu kadar da olmaz" tepkisi yaratır.
insanlardan uzak bir şekilde kutuplarda takıldıkları için bu gibi söylemleri kafalarına pek takmadıkları durum. kendi aralarında önlerine ilikledikleri papyonlarıyla bizden daha insancıl bir şekilde soylu bir ingiliz edasıyla geçinip gidiyorlar. ayrıca kendileri sohbet sever ve arada bir kıskanç olan hayvanlardır. o kadar da olsun artık diyelim.
istemsizce güldüren ve hâlen güldürmeye devam eden başlıktır. (bkz: Bu ne lan)
Yaa yazık demesenize öyle .s
insanın sinirlerini bozar.
ilkokulda altıma sıcacak gibi olduğumda hoca tahtaya kaldırmıştı bende öyle yürüyordum o yüzden dalga geçemiyeceğim.
(bkz: Ampır ampır konuşma bacım)
Önemli bir tespittir. Unutulup gitmiş bir bilgiydi.
köpeklerin gerekli gereksiz kuyruk sallamasına benzer.
Abi geç oldu yat istersen artık.
Sevimliliklerini artırır ama amcık amcık yürümeleri.
kerhaneye giden adanalı edası ile yürürler bunlar.
kardeşim sözlükte böyle başlıklar görmeyeli çok oldu senin neslin de tükenebilir seni sikip sikip çoğaltmak lazım gelir.