1. ?.
  bugun itibariyle gelisen olaydır. ankara 1. asliye hukuk mahkemesi nin rte ye ayar vermesidir.

  nedir yani diye irdelersek, özetle rte nin, tayyipler alemi konulu karikatürleri yayınlayan Penguen Dergisi aleyhine açtığı 40 bin YTL lik manevi tazminat davası reddedilmesidir.
  ... sosyoklon
 2. ?.
  özgürlük savaşçılarının mı! yoksa kendi çizgisinde olmayan bir başbakana hakaret yanlısı insanların mı sevindiğini düşündüğüm mahkeme kararı.
  -4 ... palta
 3. ?.
  (bkz: türk yargısı)
  ... palta
 4. ?.
  ey avrupa birliği ! sen nelere kadirsin bir bilsen ...
  ... peter tırpan
 5. ?.
  cumhuriyet gazetesinde çıkan kedili karikatürün dava edilmesini penguen, tayyipler alemi adlı karikatürü kapak yaparak protesto etmişti.kedili karikatürün davası da düşmüştü. *zaten şu sıralarda rte; yok hakaret, yok karikatür diyerek bir yığın dava açmıştır,neredeyse hepsi ya düşmüştür ya reddedilmiştir.
  dolayısıyla bu karar çok da sürpriz değildir.
  -1 ... mualla
 6. 0.
  penguenin bir sayısının kapağında olayla ilgili karikatür vardır. Penguen ve rte karşılıklı durmaktadır ve penguen şöyle der: ''Afedersiniz, lütfen validenizi de alıp gider misiniz beyfendi?'' **
  3 ... wunsch
 7. 1.
  hala da ders alınmayan dava.
  1 ... wolverine
 8. 2.
  hukuk sistemimizin hala ifade özgürlüğüne ve demokrasiye değer verdiğinin simgesidir. atatürk ve ilerleyen dönemdeki bazı geleceği gören politikacılar zamanında bu eleştiriye kapalı insanların geleceğini düşünmüş olmalılar ki basın ve medyayı ifade konusunda koruyan yasalar çıkarmışlar.
  2 ... ucuncayir666
 9. 3.
  hakkın kırk yılda bir yerini bulmasıdır.
  ... hyperion