bugün

birinci derece sit alanıdır!

- lan oğlum sokak ortasında öyle öpüşülür mü hiç?
- ya napsaydım teyze?
- dilini em!
-şuradan 2 ekmek alıver evladım dizlerim tutumuyor.
sonra bir bakıyorsun ki bütün mahalleliyle akşama kadar ayakta!
arada muhabbeti tatlı olsada genellikle sinir bozucu tiplerdendir.
siteye kamera uygulamasının getirilmesiyle birlikte eşinin de sitede yetkili olmasından dolayı elinde çekirdekle bacaklarını uzatarak gelişmeleri bilgisayardan takip etmeye başlamasıyla kendisi için küçük biz sitenin sakinleri için büyük bir adım atmış teyzedir.
genellikle bir ekürisi yoksa devamlı olarak hareket sensörü modunda çalışan , sürekli annenin nerede olup ne yaptığını merak eden teyzedir , eğer ekürisi hala yoksa sokakda oturabilecek çevreyi rahatlıkla kolaçan edebileceği bir yere çöküp apartmanlara girenlerin elindeki poşetleri yakından inceleyen teyzedir .
Mahallede top oynamaya kalktığında kesinlikle evde başka bir hastası olan ve ya başı artık o gürültüyü kaldırmayan şahıstır.
potansiyel istihbarat elemanı teyzedir. mahalleye kim girmiş kim çıkmış ilk önce onun haberi olur.
kocası ölmüştür, ama her mahalle maçından sonra çocuklara su veren yegane insandır. bayramda ilk el öpmeye o teyzeye gidilir.
geçen gün eve gelen bir arkadaşımın "aa teyze nerde ya hayırdır?" dediği şahıstır.
güncel Önemli Başlıklar