1. 1.
  bu olayın gerçekleşmesi için iki ihtimal vardır.

  1) oyuncu penaltı noktasından kendi kalesine doğru bir vuruş yapmalıdır. böyle bir vuruş yapması için gerek ve yeter şart futbolcunun şuurunu yitirmiş olmasıdır.

  2)bu ihtimal birinciye göre çok daha zordur. şöyle ki;

  oyuncu topa rakip kaleye doğru vurur. o kadar sert vurmuş, o kadar sert vurmuştur ki top direğe çarpıp, vuruşu kullanan
  oyuncunun kalesi tarafından dışarı çıkmıştır.

  biliyorum absürt ama bu ihtimaller mevcuttur.
  9 -4 ... sara nobetcisi
 2. 2.
  (bkz: bunu yapan insan olamaz)
  1 ... sara nobetcisi
 3. 3.
  (bkz: takoz recep)
  (bkz: penaltıyı taca atan futbolcu)
  5 ... fibobacciyim
 4. 4.
  veyahut penaltı kullanan şahıs topu köşe gönlerindeki bayrağa vurur, o kadar sert vurur ki bayraktan seken top kendi kalesine doğru yol alıp kornere çıkar.
  4 ... dimarzio
 5. 5.
  ve veyahut öyle bir fırtına olur ki penaltı kullanan şut attıktan sonra rüzgar topu aksi yönde hareket ettirir ve korner olur.
  2 ... korn
 6. 6.
  ya da penaltıdan sonra hakemin canı ister korner verir.
  4 ... hendrix
 7. 7.
  penaltı atışı futbol oyun kurallarına göre yalnızca ileriye doğru kullanılabilir. bu da demek oluyor ki ihtimaller ikiye inmiştir. * *
  1 ... olur be
 8. 8.
  ve yahut topa öyle yumuşak vurur ki o anda oradan geçen bir martının kanadına takılır martı da onu alır götürür penaltıyı kullanan oyuncunun kale çizgisinden geçirir. sonra gandalf elinde düdük, altında iskoç eteğiyle oyuna girer. akabinde mahmut, küçük emrah ve bülent ersoy hep birlikte korneri kullanırken polyanna'ya faul yapılır. bakalım kahramanımız bu durumdan kurtulabilecek mi?

  (bkz: hayat yaşamak ne güzel)
  4 ... koka
 9. 9.
  ya da futbolcu penaltıyı kullanırken topa aşırtma vurur, top kaleye yetişmez, yere seker ve geri döner. öyle bi seker ki korner olur.

  (bkz: rüyalarda yaşıyor bazı nöbetçiler)
  2 ... nahil
 10. 10.
  penaltı atışı direk kaleye vurulmak zorunda olunan bir atış olmamakla birlikte paslaşılarak da kullanılabilir. bu sebepten dolayı bir ihtimal de penaltının paslaşılarak kullanılmasını takiben topun kornere atılmasıdır.
  1 -1 ... kesan lee