bugün

artık iyice kıro tadı veren erkektir. türkiye'den başka yerde de bulunmaz.
rengini, diğer kıyafetlerinin renk uyumunu, tonunu, yerini ve zamanını tutturursa pek de şık olan erkektir.
gayet normal bir erkektir.
cırt pembe giymiyorsa sorun teşkil etmeyen erkektir.
salaktır. bi dahakine renk değil kıyafet giysin.
ülkemizde düzgün tipli adam giyerse "top" at hırsızının biri giyerse "kıro" şeklinde adlandırılan erkektir

örnekler için :

http://img364.imageshack....poldfrontnarrowwebmx6.jpg

http://static.englishecce...-baroque-t-shirt-3457.jpg
böyle marcus schenkenberg gibi taş adamlar giydi mi sorun teşkil etmezmiş gibi görünen sorun...

http://arsiv.sabah.com.tr...EAF50B91C749983333ADb.jpg

halbusi değil midir ki, insanlar birbirilerinin giydiklerine karışma ya da yorum yapma hakkına sahip değillerdir, ya da biz yolda yürürken üzerimizdeki bir giyim metası için nasıl yorum yapılmasını (kötü yorum tabii ki) istemezsek, kalkıp da, kıro olarak tabir edilen bir kişi ya da, gayet karizmatik görünümlü bir abimiz pembe gömlek giydiğinde yorum getirmemiz de hoş olmaz...

hülasa, bu gönül almanyalarda, üzeri ceket-gömlek-kravat kombinasyonuna tabi, altında da dizlerinden iyice ağarmış ve bir iki yeri yırtık olan pantolonuyla işine giden hansları da gördü. kimsenin de, göz ucuyla bile, üzerindeki elbiseleri süzmediği de rapor edildi... amma velakin, ben de bir türk olarak, hayretler içerisinde adamı bir tarttım, ardından da gayet normaldir, insanın içine mi bakacan dışına mı bakacan gibisinden düşüncelerle üniversitemin yolunu tuttum. zira, bize özgü bir olaydır, giyimlerinden insan tahlili yapmak, yaftalamak.

(bkz: türksün di mi)
bursa tikisi türünün erkeğidir. gözlerine kalem çekmiş, saçları isyanda ve göbeğine kadar açık dekolte bir tişört giymiş olması da muhtemeldir.

(bkz: bursa tikisi/#3705761)
pembe renk eğer gömlekse erkeği olduğundan çok daha hoş göstermektedir. moda da gerçek şıklığı yakalamış kendine güvenen, yenilikçi ve havalı erkektir.kadınların gözünde 100 puan daha fazla kredisi vardır. ben bugün bunu gördüm efendiler.
daha doğarken sınıflandırmışlar bizi,
kızlar pembe, erkekler mavi giyecek diye.
kızların mavi giymesi kadar doğaldır, erkeğin pembe giymesi.
Giyen kişi hakkındaki düşüncelerini tekrar gözden gerçirmen gereken erkektir.
lacoste veya vakko veyahut da beymen'den giyiniyorsa (o kadar parası varsa zaten şık durur da) göze pek de kro gibi gelmeyecek adamdır. tabi pazardan giyinen birilerine kro gelebilir o ayrı.
* doğruya doğru şimdi, beyaz gömlek giyen erkeklerden sonra en ilgi gören erkek modelidir. * *
ben şimdi bunu dedim diye herkes üstündeki güzelim t-shirt veya gömleği çıkartmasın. yakışan var, yakışmayan var.
mesleği icabı giyen erkek olabilitesi de vardır. ne yaparsın, ekmek parası.

buyrun size US Città di Palermo takımı oyuncularının içler acısı hali;

http://m.goal.com/storage/goal/15682.jpg

lan adamlara da yazık değil mi? ama dedik işte, ekmek parası.
(bkz: fatih terim)
t-mobile* forması giymişse normaldir.
palermo futbolcusudur.
giydigi üstüne yakisiyorsa, üstündekini de ezilerek büzülerek "ulan ben begendim giydim de yine de birisi kaldirip ters bir sey söylerse madara olurum" demeden gururla tasiyorsa bakanlara off cektiren erkek.
palermo forması, juventus'un 2003-2004 deplasman forması veyahut benfica'nın deplasman formasını giydiyse kendisine katiyen laf edilemez. ama kirli sakal + ray ban + çilekli süt renginde(iğrenç) herhangi bir bok giyen adama da kafa göz dalınması zorunludur yoldaşlar, sokarım moda anlayışınıza...
(bkz: mr pink)
"ince giyerim ince, pembe yakışır gence" türküsüne kanmış erkektir. Hiç giymesin daha iyidir. *
mor gömlek giyip ,altın zincir takan adamın bir model düşüğüdür bu pembe renk giyen erkek, kendini yeterince geliştirirse mor gömlekte giyebilir yani
nasıl bu tip zevklere sahip insanlar var, hadi onu geçtim, bunun üreticisi ,bu ürünü üretirken hiç mi satılmaz endişesi taşımadı acaba diye düşündüren renkteki bu kıyafetleri alan erkeklere müteşşekir pembe renkli kıyafet üreticileri.
pembeyi bile kendine yakıştırmasını bilen erkek. siyah kanvas pantolonun üzerine pembe gömlek şık bir seçim olabilir.
içinde kendisini sekisi sanan erkektir.
(bkz: pembe renk boxer giyen erken)
güncel Önemli Başlıklar