bugün

gayet güzel ve dinlenilesi bir model şarkısıdır.
ama her güzel şarkı gibi ergenlerin aşırı popüler etmesiyle grubu tanımayan insanların grubu ya da şarkıyı seveceği varken bile iğrenilen şarkıdır.
yazıktır ergenler bu kadar popüler etmeyin böyle güzelim şarkıları.

editledim: imla
ciddi ciddi 'haffet bu gece ölmek istedim' diyor...
masonik ve satanist işaretlerle dolu ve bunu fark edemeyenlerin bilinçaltına verilen iletilerle rahatlıkla illuminati propagandasına kapılabileceği bir klibe sahip model şarkısı. solistin adının da beyaz türklerin en çok kullandığı adlardan olan fatma olması da bu kanıyı pekiştiriyor. izlememenizi ve izletmemenizi şiddetle tavsiye ederim.
youtube da efsane şekilde yorumlanmış bir şarkı. baya büyük sbt
http://bit.ly/xv4x3P
rüyada görüldükten sonra abdest alınması gerekebilir. *
sözleri ergenvari belki ama yine de güzel şarkı. vokalistin sesi zaten götürür her şeyi. değmesin ellerimiz şarkısı da çok çok basit sözlerine sahip olmasına rağmen garip bir şekilde duyurmadı mı kendini? böyle gruplar olsa, sonra bizimle büyüse ve kendini sonsuza kadar dinletse, ne kadar güzel olur.
model sayesinde pek çok kişinin her nedense olmak istediği mezarlık. şahsen pembe bir mezarlık olup bütün gün soğukta beklemek istemem.
(#14347126)bunu okumanızı tavsiye ettim.
power türkte her reklamdan sonra pembe mezarlik çikcak diye ortaya misli idda konulsa kazandiracak olan sarki. bu kadar da çalinmaz ki canim.
Sivilceli ergen kızların çok sevdiği şarkı.
hastası olduğumuz şarkıdır efenim.
şarkının sözleri farz ı misal;

forgive me i wanted to die tonight
wanted to be a pink grave tonight
wanted to divide darkness with my hands, right

tarzında olsaydı, grubun ismi de yine farz ı misal.. the devay obsience olsaydı.. bu şarkı acaba ergen işi bulunur da bu kadar eleştirilir miydi çok merak ediyorum.

herkes tarafından beğenilen şarkılara, sırf büyük bir kitle tarafından sevildiği için "off bu ne saçma bişey ya tam ergen işi" şeklinde yorum getirenlerin; gözümde facebook sayfasına "hyat boqtan" yazanlardan hiçbir farkı yok. bilişsel gelişim açısından.

emeği tüketmek çok basit. çok soğuk. sıradan.

edit: grup ismi uydurulmuş, entrynin oluşumu sırasında zargan a neyin bakılmamıştır. eleştriler başım gözüm üstüne.
vokalin söylerken triplerden triplere girdiği bir model şarkısıdır. eninde sonunda dile bir şekilde dolanır.
sözlerinden nefret ettiğim, klibinden iğrendiğim, ama nakaratını sevdiğim şarkı. sadece nakarat olan bölümleri dinleyeceksin. gerisine dokunmayacaksın, çünkü gerçekten hoş değil...

edit: şekerden tabut ne amk, çürük çilek kokusu ne amk?!!!!
model grubunun bir diğer sıkan parçası.
sıkmayanı var mı?
sonunda modası bitmiş bizimde kurtulduğumuz şarkıdır.
bir önceki versiyonu için. (bkz: bu akşam ölürüm)Ayrıca klipte cins cins bakan bir boynuzlu lavuk var ona çok sinir oldum.
insanların biraz yanlış bir açıdan baktığı şarkı.

yanlış anlamayın, sadece şiir okumayı ve arada sırada 3-5 satır karalamayı seven biri olarak bildiğim bir şey var.

"şiir, şairin aynasıdır." demiş metin celal.

yani bu sözlerin model grubu için veya her kim yazdıysa onun için ne anlam ifade ettiğini bilemeyiz. kendimden örnek verebilirim. deli gibi aşık olduğum kıza yazdığım bir şiirin başlığı peri. şiiri okuyan neden başlığın adının peri olduğunu anlamıyor. ama ben ve o bunu biliyoruz. gerisi de umurumda değil zaten.

velhasıl kelam bence siz de pek önemsemeyin sözleri. sizin için anlam ifade etmeyen bir kelime, başkası için çok şey ifade edebilir.
powertürkte 3 şarkıda bir çaldığından gına getiren şarkıdır.
değil ergen tam bir ilkokul şarkısı. "mini mini bir kuş"tan biraz daha iyi.
çok sıkıldım.* * biraz uzun yazayım da aklım başıma gelsin.
şimdi gençlerbirliği..** eyi* dinleyin beni.
uzun yazma isteğimden vazgeçmek üzereyim. o zaman eyi dinlemeyin mi beni? sadece okuyorsanız tim burton tabi ki.
karalama kampanyası..
kral.
karalama yapılacak en güzel şeydir bu tarz işlerde işin kendisi için.
"pembe mezarlık da neymiş abi tam ergen hatun şarkısı"
"ismini de bu koymuşlar çekinmeden"
"tim burton"
-"aşağıdaki internet kafede printer var mı bilo?"
-"dolapta pirinç çok oğlum"
anlaşılmıyor değil mi bazen?
sakin olun o zaman, en azından bazen yahu.
varlık hakkında bu kadar genel bir düşünceniz varken bir şarkıyı neden bu kadar irdelersiniz?** soru işaretine ve soru anlamı katan kelimeye takılmayın o kadar.o kadar değil daha durun, ben bir sigara daha yakayım.
bir şarkıyı genel olarak hissetmeye ne dersiniz?
ne dersimiz?*
sözlerini anlamadan dinlediğiniz yabancı şarkılar vardı, var, van.
one.
tektir bazı şeyler.
anlaşılmıyor değil mi bazen?
o zaman biraz daha dinlemeli.
neyi dinlediğini bilmeli ancak anladığını düşünmemeli o kadar da.
uçan memeli, kaçan memeli, hey gidi..
ne diyor la bu deli? cevat a soruyorum, rahat olun siz.
karşılık esrikliği.
tek bir cümle yeter bazen. çoğu zaman.
bırakın da yetsin yine.
yahu yetsin, yetsin.
yet sin. *
sen ne yapacaksın ki gerisini.
gerisin(,) geri.
şarkı sözlerine çok takılmayan biri olarak(öyle olmasa elementary seviyesinde ingilizcemle şarkı dinlemezdim) melodisinin akılda kalıcı olduğunu düşündüğüm zaten solistinin sesine hayran olduğum grubun bir şarkısı. (bkz: model grubunun solisti)
(bkz: model)
evet facebook'ta, sözlüklerde, youtube'da ve twitter'da yani kısacası sosyal medyada çok komik şarkı sözlerine sahip olan şarkı olarak lanse edilip duruldu. harbiden öyle. ama şöyle de bir gerçek var dinleniyor efendim durduramıyoruz.
klibinde bolca 25. kare sembolleri kullanılan sübliminal bir şarkı.
güncel Önemli Başlıklar