bugün

pembenin kız rengi olduğunu içten içe düşünüp pembe giyerek bu tabuyu yıktığını, çok "cix" olduğunu zanneden insan tipi.
buğday tenliyse çok yakışmıştır.
tolga' ya sormanın daha iyi sonuçlar vereceği önermedir.
edit: -Merhaba pembe tolga... sen türk erkeği misin?
evet diyorsan 10 bin lira, hayır diyorsan 6 bin lira lütfen.
yanlış yoldadır. birileri ona "çok yakışmış" yalanını attığı için giyiyordur.
Çoğu tatlı değildir. Ama bazıları var ki cuk diye oturuyor. (bkz: beslenir ki bu)
hadi beyaz tenlilere biraz da olsa yakışıyor ama abicim koca göbekli esmer kılllı olanlarınız giyiyor insanı seksten erkekten soğutuyorsunuz.

(bkz: igrençsiniz ibneler).
Herhangi bir kıyafetinde pembe rengi tercih etmiş olan, türkiye cumhuriyeti devletine vatandaşlık bağıyla bağlı er kişidir. Toplumdaki bazı önyargılardan ötürü aşağılanabilir veya dışlanabilirler.
neresine giydiği çok önemlidir.
altına giydiyse sorun vardır.
vardır bi bokluk ulan bırak pembeyi ben cırtlak bir renkte triko giysem sokağa çıkamıyorum.

bu millet pembe, kırmızı renkteki elbiseleri nasıl giyiyor birde pantalonlar var renkli renkli onları hiç söylemiyorum midem bulanıyor.
Zevk meselesidir. (bkz: pembe tolgaya ozenme çabalari vol 94637)
kendime ve hemcinslerime yakıştıramadığımdır ama özgüvenlerine hayran olduğum modellerdir, adam bakıyorsun, pala bıyık, zımpara sakal, simsiyah kaş, kirpik ama üzerinde pembe tshirt, oluyor mu bence, hayır.
maçlarda kaleye geçmemesi gereken kişidir. çok gol yer sonra.
yurdumuza kesin dönüş yapmıştır.

görsel
abi eşim dostum arkadaşım herkes pembe giyiyor. bir tek ben mi garipsiyorum diyordum. aga yok cırtlak pembe kazak altında kırmızı pantolon ilginç renklerde bir ayakkabı.... iğreenç. bunlar kesinlikle gizli eşcinsel.
Pembeyi ben bile giyinmiyorum diyecektim valla üstümdeki pembe elbise lafimi yuttum ama 1 saat sonra gelip gereken ayarı vereceğim.
güncel Önemli Başlıklar