1. 1.
  uğruna kavgalar edilen, yuvalar yıkılan, cinayetler, davalar vs. dizinin tüm kötülükleri bu adam için yapılır.

  önce fakir bir kıza aşık olur yakışıklı, fakat zengin bir bayan bu yakışıklıya vurulmuştur, ilk iş onu fakir kızdan soğutmaktır, kötü vaziyette yakalatır fakir kızı adama, hain kadın, tabi bu sırada annemler içeriden televizyona lanetler eşliğinde çekirdek yağdırır, 'vay orospu vay çocuğun aklını çeldi'.

  esas oğlan bir süre ne yapacağını bilemez, diziyi izleyenler kıza döner umudu içine girerler, fakat diğer bölümde bizim oğlan , zengin kadının koynunda uyanır.

  işin ilginç yanı bu yakışıklı adamın hiç kötü alışkanlığı yoktur, hiç komik değildir, aksine çok ciddidir, ve tüm kadınlar ona bir kere versem edasıyla bakar dizide.

  viski içer, hep morali bozuktur, sulu şakalardan hoşlanmaz fakat yanında çok sulu bir arkadaşı vardır kesin.

  sulu arkadaşı ona tüm gerçeği gösterir birgün ? bu hiç değişmez.

  bu abi, her dizide aynı numarayı yapar. yurdum insanı o numarayı hep yer.
  bir gelişmiş versiyonu, direk kabadayı olan abimizdir oda çok ciddidir, onun için daha fazla kadın yarışır. (bkz: yürü be kim tutar seni)
  1 ... templar
 2. 2.
  vıcık vıcık bir erkektir, bir kere erkek dediğin içinde pembe lafı geçen bir dizide oynamaz. bu da böyle bir bakış açısıdır işte. ama yine de burdan bakmasak iyi olur.
  2 -1 ... jikase
 3. 3.
  diego, gonzales, eduardo gibi seksi isimleri olan esmer erkekler olurlar genelde.
  1 ... oneqeno
 4. 4.
  tüm dünya tek bir erkek üzerinde dönermiş gibi gösterirler. dizide güzel kız enflasyonu yaşanmasına karşın, esas oğlandan başka yakışılısı, iyisi, mükemmeli yoktur. herkes ona verir, o herkesten alır. herkes emrine amade, dizinin gözbebeğidir. yardımcı rollerin oğlanlarına ise yazıktır. genelde bırak sevgili kız arkadaşı bile yoktur. halbuki komiklik olsun, sempatiklik olsun hepsi onda mevcuttur. gel gelelim gölgede kalmıştır bir kere...

  alternatifi için;

  (bkz: pembe dizilerin paylaşılamayan kızı)
  3 ... ozpandora