bugün

eşlerinin dibinde çekirdek çitleyerek, "ahh be marimar, sana kaç kere dedim, o adamdan uzak dur diye", "yapılır mı bu kıza böyle kelek" tarzında sözler serfederek, pembe dizi izleyen erkeklerdir. sayıları az olmakla birlikte, varlardır. yine aynı kişiler futbol izlemekten hiç haz etmezler. erkekliğin kitabı yeniden yazılıyordur.
genellikle diziyi, dizide rol alan latin güzeli için izleyen erkeklerdir. "ulan bu thalia benim karım olsun 100 trilyon borcum olsun" nidaları koparırlar diziyi izlerken ve çok coşkulu izlerler.
bunların flört ettiği kızla konuşacak konu bulmak için çirkin betty i izleyen cinsi bile vardır. * *
annesi dizi manyağı olduğu için dizi izlemek zorunda kalan şahıslardır. baştan sona kadar izlemeye mahkum olmuş insanlardır. bir de anneleri konu hakkında yorum yaptıklarında konuyu tartışıp sonradan noluyor lan diyen erkeklerdir. *
az olan erkeklerdir. çünkü ülkemizde tüm amelelik görevi erkeklere yüklenmiştir. pembe dizilerin yayınlandığı saatlerde erkek bir yerlerde muhtemelen canıyla cebelleşiyordur, evine ekmek getirmenin drdindedir. ama eşiti olan kadınlar periyodik olarak günün o saatinde tv karşısında olabilirler.

(bkz: kadın erkek eşitliği)
rosalinda, vahşi güzel filan bunlar güzel şeyler tabii..orta okul yıllarında izlenir tabi canım niye izlenmesin..olur öyle şeyler *

(bkz: marimarın ustası rosalindanın hastasıyım)
(bkz: sen hayat ağacında bir sam vardı bilir misin) *
anne zoruyla izleyen erkelerdir çoğunluğu.

ilkokul hayatımda yalan rüzgarının her bir ferdini okul ve mahalle arkadaşlarımdan daha iyi tanımama sebep olan talihsizliktir,
millet ninja kaplumbağaları izlerken ben gider bin bir türlü entrikayı çük kadarcıkken çözmeye, anlamlandırmaya çabalardım.

ulan hala hatırlıyorum ya.(viktor vardı bıyıklı,karısı nicky,uvey kızı viktoria,jack vardı çakal bir tipti,drucela vardı güzelce bir ablamızdı....vardı oglu vardı)

(bkz: travma)
erkek ogrenci evinde ev arkadasınız ise, ustune bir de asmalı konak ın tekrarlarını seyrediyorsa, bir de bunlar 2 kisiyse, vah halinize denilecek erkek modelleridir...
bir biskreme tav olmuş kahvedeki erkek topluluğu
en kısa zamanda kurtlar vadisi müptelası yapılıp erkeklik nedir öğretilmesi gereken erkeklerdir.
pembe dizinin niteliğine göre az da olsa * niteliği anlaşılabilecek olan erkeklerdir.*
bildiğin erkektir. etiketlemeye gerek yoktur.
pofuduk erkektir,yumuşacıktır.
sevgilinin zoruyla diziyi izleyen erkektir. hede aşkım bak bu marimarı önce evleneceğim diye kandırıp sonra kucağında bebekle ortada bırakan federico. umarım sende de bu maya yoktur aşkım. ha bak bu şırpıntı ise federicoyu elde etmek için önüne gelenle kırıştırıyor. zavallı garibim erkekte mecbur hıhı tarzı ıkınmalarla bir saatin geçmesini beklemekten başka çaresi yoktur.
Derhal Kadir inanır ve Cüneyt Arkın müptelası yapılması gereken erkeklerdir.
genelde 45 yaş üstü erkektir, yapacak bir şey bulamaz.emeklidir;arasıra tv önünden geçerken göz ucuyla takip ettiği diziye bir de bakarsın ki eşiyle beraber izlemeye, kaçırıdığı yerleri eşine sorarak tamamlaya çalışır.yaşlılık...
Balık burcu olup, ayrıca yükseleni de balık burcu olan erkeklerdir. Ağlarlar bi de bu dizilerde.**
11833 ün 33 ü.
androjen kişilik özeliğine sahip olması muhtemel erkektir.
zorunluluktan izleyeneni daha bombadır.

sosyal mesaj: ah yaa o kız aldatılır mı ne kadar da temiz duyguları var oysa.

iç ses: ulan ne s..erim var yaa...
lost, how i met your mother, scrubs, two and a half men izleyip kendini elit gören insanlarla eş değer kişidir.

(bkz: televizyonunun bir çöp olması)
gönülçelen i bira eşliğinde izleyeni duyduktan sonra şaşırılmayacak durumdur.
komediyi seven erkeklerdir, bu dizileri izlerken çok komik sahneler çıkar arada.
ahçı bahçıvanı, bahçıvan şoförü, şoför uşağı, sonra hepsi uşağı. *
pembe dizi izleyen erkek yoktur, izlemek zorunda olanlar vardır.

kumandanın hükmü anneniz ve ya kız kardeşinizse size de oturup * izlemekten başka bir çare kalmıyor.
güncel Önemli Başlıklar