bugün

rasim öztekin'i çok severim, kızda aynı babası ,bazı insana kilolu olmak yakışıyor.

eminim ki babası gibi onurlu bir insan olarak yaşar babasına layık olur..
görsel
görsel
Babası dışında bir numarası olmadığı halde ünlüdür.
bu kıza şüşko diyenler şu an kafasını duvara vuruyordur. nerdeeen nereye. az önce zapyaparken gördüm yuh dedim yine. kızı ne zaman görsem şaşırıyorum.
Tüp mide ameliyatı sayesinde ne kadar kilo verdi bambaşka bir kadın oldu resmen.
çok güzel hareketler bunlar programı gelir akla mesela.
eser yenenleri fena kekleyen oyuncu. kendisi zayıfladı eser hala şişko takıl bakalım şimdi sap sap boğaç kardeş açık ve net.
görsel

http://www.hurriyet.com.t...0804933&utm_term=post
Mide küçültme ameliyatı sonrası 86 kilo vermiş.

görsel
takdir ediyorum kendisini.
zayıfladı hala kilolarıyla gündemde.
Helal olsun pelinidir.
23 nisan'a özel;

görsel
Bu aralar hayat şarkısında izlediğimiz ve verdiği kiloların yanında Rasim Öztekinin kızı olmasıyla da akıllarda yer eden Boğaçın minik kuşu.
Belki de kilo verdi diye nişanlısı ondan ayrıldı. Hiç belli Olmaz bu işler.
Arkadaş gibi olduk diye ayrılmış nerden uydurup yazıyorsunuz arkadaş.
abartılı oyunculuk nedir her hafta gösteren kişi.
çok yapay duruyor.
hayat şarkısı dizisindeki rolüyle saygımı, takdirimi kazanmıştır. tam bir aile gelini, eltisi olmuş. vallahi bravo. ayrıca zayıflamış fıstık gibi olmuş.
kanal d'de yeni başlayan hayat şarkısı dizisinde zeynep rolünü canlandırmaktadır.
Rasim Öztekin in kızı.

Ben öğrendiğinde çok şaşırdı idim.

ikisi de zayıflamış iyi olmuş.
Aslında 55-60 kilo falan olsa çok güzel olacak kızdır,babasıda üstad Rasim Öztekin dir..
Rasim öztekin'in kızıdır... Maşallahdır.
mide ameliyati olup zayiflayan oyuncu.
Cidden balondur.
ne kadar zayıflarsa zayıflasın, asla istediği gibi olamayacaktır.
çünkü kemikleri buna müsaade etmeyecektir. sen sanıyor musun 150 kiloluk biri ile 60 kiloluk birinin kemik yapıları aynı olsun? şaşarım aklına.