bugün

tarihin arka odası olsa murat bardakçı erhan afyoncu'ya saygısızlık yapıyor dersiniz, ordan alışmışsınız karşısındakini kuzu gibi görmeye.
murat bardakçı'nın çıkışlarına kibarca karşılık vermiş abartacak bişey yok.
seyrettim ben de onu. ben murat bardakçının yerinde olsam, o kadının ağzına bi tane çarpardım, harbiden...adam gene ne kadar kibar bir adammış.
pelin çift in akp medya propagandası kapsamında o ekranlarda olduğunu zaten bugüne kadar yaptığı saçma içerikli programlardan biliyoruz. bilgisiz pelin'in şekilden şekile girmesi gayet normal! akp karanlığında cahilliğin ve bilgisizliğin kutsanması çok normal zira bilgili ve araştıran insan zaten bunların yalanlarına kanmaz!
murat bardakçı'nın sabır gösterdiği saygısızlık. o kitapları belgeleri başına çalıp çıkmalıymış.

ayrıca bu saygısız kadının maaşını bizim cebimizden zorla alıyorlar.
3 gündür sosyal medyada tartışılan saygısızlık.

işin ilginci pelin çift, akp ile aynı görüşte değildir. trt'de kalmak için öyle davranıyor.
harbiden de murat bardakçı çok sabırlı bir adammış, dedirten durum. tarihçilerle profesörlerle takışmayı öğretmişler bunlara. kuran yorumu falan yapılacağı zaman, ama konsepte uygun olduğu için hayran hayran dinliyolar.

tam yalaka bunların hepsi.
O gece programı başından sonuna seyrettim. Pelin çiftin program boyunca sergilediği tavırlara Sinir olmadım desem yalan olur. Sırf Murat beyin hatırı için. Zira kendisini baya özlemişiz. Herşeye rağmen üstesinden gelir bardakçı. Adam belgesiz konuşmam diyor. Daha ötesi yok. Kimleri bozum etmedi ki?
Murat Bardakçı'ya olan saygımı arttırmış ve Pelin Çift'e olan saygımı azaltmıştır.
murat bardakçı'yı da bitim kadar sevmem de, kadın malum güruha yaranacam diye yaşından büyük adama hıı, eee diye cevaplar verdi ayar oldum kendisine.
murat bardakçı kendisini tarihçi sanan şaşırmış birinin tekidir. pelin böyle bir şey yapmışsa iyi yapmış.
pelincik şımayıyo mumuş ;

(bkz: hee tabi tabi çok)

(bkz: kendi diyen kendi olur)

(bkz: helalülelale helaelalülale seni duymuyorum)

(bkz: bikerem sen çok biliyon sanki de me)

(bkz: hıı çok biliyon sen tabi tabi hee)