1. 41.
    pelin çift in akp medya propagandası kapsamında o ekranlarda olduğunu zaten bugüne kadar yaptığı saçma içerikli programlardan biliyoruz. bilgisiz pelin'in şekilden şekile girmesi gayet normal! akp karanlığında cahilliğin ve bilgisizliğin kutsanması çok normal zira bilgili ve araştıran insan zaten bunların yalanlarına kanmaz!
    6 -2 ... crossd
  2. 42.
    murat bardakçı'nın sabır gösterdiği saygısızlık. o kitapları belgeleri başına çalıp çıkmalıymış.

ayrıca bu saygısız kadının maaşını bizim cebimizden zorla alıyorlar.
    7 -1 ... asenaulku
  3. 43.
    3 gündür sosyal medyada tartışılan saygısızlık.

işin ilginci pelin çift, akp ile aynı görüşte değildir. trt'de kalmak için öyle davranıyor.
    3 ... kompetan
  4. 44.
    hıııı? eeeee? şeklinde program mı sunulur sıctımın yalakası.
    bu kadını habertürk den beri sevmezdim.
    1 -1 ... kafam bir milyon
  5. 45.
    harbiden de murat bardakçı çok sabırlı bir adammış, dedirten durum. tarihçilerle profesörlerle takışmayı öğretmişler bunlara. kuran yorumu falan yapılacağı zaman, ama konsepte uygun olduğu için hayran hayran dinliyolar.

tam yalaka bunların hepsi.
    2 ... paganviodio
  6. 46.
    O gece programı başından sonuna seyrettim. Pelin çiftin program boyunca sergilediği tavırlara Sinir olmadım desem yalan olur. Sırf Murat beyin hatırı için. Zira kendisini baya özlemişiz. Herşeye rağmen üstesinden gelir bardakçı. Adam belgesiz konuşmam diyor. Daha ötesi yok. Kimleri bozum etmedi ki?
    2 ... gazeloglu
  7. 47.
    siyasal erke yaranabilmek ve tepki çekmemek için, insanların kendi karakterinden nasıl ödün verdiğine güzel bir örnek.

murat bardakçı, belgeler ve arşivlerle bir şeyler anlatmaya çalışıyor. bu sırada hilafet eleştirisi getiriyor. bu kezo da, beyefendilerinden tepki almamak için; ''hıhı, eeee, yapmayın ya olur mu öyle şey'' gibi son derece saygısız bir üslupla adamın sözünü kesmeye çalışıyor. murat bardakçı gibi türkiye'nin en önemli tarihçilerinden birinin karşısına oturtulan tipe bakar mısınız? en azından biraz tarih bilgisi olan birisini oturtun o koltuğa. adam bu kezoyu insan yerine koyup programa çıkmış. karşısında ''olur mu öyle şey yaa'' gibi cümleler kuran tarih bilmez bir yalaka konuşuyor.

murat bardakçı'yı zaten severdim. ama saygı da duymaya başladım. gerçekten kaliteli bir insanmış. karşısındaki cahilin seviyesine inmedi. üslubunu hiç bozmadı.
    3 -1 ... agnosticus
  8. 48.
    Murat Bardakçı'ya olan saygımı arttırmış ve Pelin Çift'e olan saygımı azaltmıştır.
    1 -1 ... ataturkcu 20
  9. 49.
    murat bardakçı'yı da bitim kadar sevmem de, kadın malum güruha yaranacam diye yaşından büyük adama hıı, eee diye cevaplar verdi ayar oldum kendisine.
    1 ... fotokopimakinesi
  10. 50.
    daha yeni izledim.
    bu mu lan skandal.

kadın ingiltere niye hilafeti desteklesin diye sormuş. bu durumu anlayamıyorum demiş.
    ne var bunda.

ulan insanları linç etmede üstünüze yok.
    yeni atasporumuz oldu linç etmek.
    5 -12 ... jimmy tudeski