1. 1.
  islam hukuku profesörleriyle gerçekleştirdiği bir sohbette aldığı cevaplardan sonra yaşadığı ruh halidir.

  https://youtu.be/0aS8fMsufS0
  2 -2 ... primm
 2. 2.
  pelin çift sünnilik dininin nasıl bir pislik olduğunu bilmeden o dine tabi olmuş leş bir insandır.

  sünnilik dinine ruhunu peşkeş çeken herkes gibi nasıl bir pisliğin içinde olduğunu gördü, elbet bir gün diğerleri de görecek. O zaman allahın üzerlerindeki gazabını daha iyi anlayacaklar.

  her gün birinizi, bir gün hepinizi...
  6 -13 ... 0o0o0
 3. 3.
  televizyonda rahat rahat bunların konuşulabilmesi gerçekten çok ilginç.
  2 ... primm
 4. 4.
  Opportünist birinin yaşadığı şoktur. Aslında çıkıpta sen ne diyorsun geri zekalı diyememiştir. Çünkü para musluklarının kapanmasından korkmuştur.

  islamda 4 e kadar evlenebilirsin. istediğin kadar cariye de alabilirsin.

  Cariye sex kölesi demektir.

  Üstelik yaşları küçük kızlardan oluşur. Savaşta anası babası öldürülen kızlardır onlar.
  3 -3 ... benimhalaumudumvar
 5. 5.
  Adam zenginse istediği kadar "mal" edinebilir diyor bilir kişi.
  Cariye=mal
  kadına bakışı gösterir.

  Kadın zenginse çoklu evlilik, erkek cariye vs. Alabilir mi diye soruyor saf pelincik. Hayır diyorlar ama peşinden soramıyor "neden" diye. Sorsa o dakka atayiz olacak haspam.

  Muaazam bi cv'ye sahip olmanın cehalete engel olamayacağının kanıtı bu kadın. Daha evvel kendi başlığı altında yazmıştım fikirlerimi. Ne kadar haklı olduğumu ispatlamış beybisi.
  Abdulamit diye, halife diye, hilafet diye yırtmadık organını bırakmadı geçmiş programlarda. Inandigini iddia ettigi ama hakkında çok az fikir sahibi olduğu din ile alâkalı duyduğu sadece bir ayet sapıtmasına yetti.
  Kendi başına mahkemede şahitlik yapamayacağını, miras hakkı olmadığını falan bilse,ya da azıcık dayak yiyebilecegini ve bunun da ayetle sabit olduğunu duysa napar allah biliyor.
  Şu an eminim ki kuran tefsiri okuyordur.
  Ha okuyunca elestirecek mi? Elbette hayır. Bunları nasıl yumuşatırım, nasıl "yanlış anlaşılan" ayetler oldugunu ispatlarım diye yırtınacaktır. Tastamam gibi hocaları cikarmaya başlayacak programa. Çünkü yandaş olmak, menfaatini sürdürmek bunu gerektirir.
  ... 0fu0
 6. 6.
  çok şaşırmasın bence, Atatürk'ün hilafeti kaldırmasına darılmış gibi gözüküyordu bir yayınında.
  3 -1 ... feynman x
 7. 7.
  E niye şok oluyor ki parası çok çağdaş (!) insanlar da her şehirde ev tutup sınırsız metres edinme imkanına sahip

  Bir erkek eline kredi kartı tutuşturduğu her çağdaş(!) Kadını gönüllü köle/metres yapabiliyor günümüzde

  En azından islam hukukunda bu tarz gayri meşru bir durum yok ve olay hukuksal bir bağlamda değerlendiriliyor . Karşılıklı Hak ve sorumluluklar var...
  2 -4 ... isminiunutanadam
 8. 8.
  ben olsam onları döverdim de kadın iyi sabretmiş...
  -1 ... uzay muhtari
 9. 9.
  şok falan olmamıştır. bile bile ladestir. pelin çift sistemin spikeri ve sunucusudur. bilhassa izleyicinin pür dikkat olduğu bu gibi programlarda din adına sorduğu sorulara, programa bilinçli olarak davet edilmiş cumhuriyet düşmanı dinciler , ( çoğu kez aynı kişiler çağrılır ) eğer insan mantığına ters gelen yanlış cevaplar verirse kerizler uyanmasın diye ya es geçer susar ya da seyircinin hoşuna gidecek cevaplar almak için kurnazlık yapıp ayarlamalı sorular sorar. ayrıca kendi soramayacağı soruları da 'seyirciden gelen bir soru' diyerek kendi üzerinden atmayı bilir. atatürk düşmanlığını çok iyi kamufle ederek saman altından su yürütmeyi şiar edinmiştir. satılık medyanın patronları bu hatuncağızı, cumhuriyet düşmanı sisteme hizmet etsin diye formatlamış, çok iyi yetiştirmiştir. haklarını teslim etmek lazımdır. çok uyanıktır çok. aykırı gidince ekmeğinden olacağını bilir, araziye uyup işi idare eder sağ olsun. hee ara sıra da islam'daki sex anlayışını irdeleyen sorular sorarak seyirciden prim kapmayı da ihmal etmez. eh ,her şey dahil program olmasın da ne olsun değil mi? reyting her şeydir...
  sonca: şimdi pelin hanım ya ' eğer herkes seni alkışlıyorsa işler ters gidiyordur'mantığıyla kendisine yapılan eleştirileri tenkitleri okuyacak ve ' yav hakketen, çok iyi bir reyting yakalamışız. olsun canım herkes beğenecek diye bir kural yok' diyecek seyirciyi hop oturtup hop kaldıracak programlar yapmaya devam edecek. ya da yandaş bir gazetenin pazar ekinde, yine bilinçli olarak seçilmiş gazeteci tarafından düzmece bir röportaj yapılıp aklanmaya çalışılacak savunması istenecek. ' aslında şey, kem ve de küm ben gazeteciyim, ben işimi yapıyorum benim görevim sormak' gibilerinden cümlelerle olayı kotaracak. yalama medya patronları da 'efferin iyi gidiyorsun' diye sırtına bir şaplak atıp ona öz güven verecekler. 'bakarsın bu iki yüzlülükten bıkar sistemin televizyonlarını bırakır diyeceğim' ama bu gazetecilerin kapıya konduğu ortamda bu işsizlilk ortamında çok zor...
  3 -1 ... kurtkedisi
 10. 10.
  (bkz: cem uzan a hapis şoku).
  ... otisabim