bugün

ak parti içinde konuşlandığı söylenen ve an itibariyle ekşi sözlüğün tartıştığı örgüt.
ilk kez şimdi duydum adını.
(bkz: pelikan bildirisi)
Bana bir yerden tanıdık geliyor bütün bu yapılanlar ama... Neyse en azından arada başarızlıklarına sığınmak için ikinci bir terör örgütü oluşturmuşlar. öbüründen halkta sıkılmıştı zaten.
(bkz: #41337180) işte tipik bir pelikancı/fetöcü algısı.
çamur at izi kalsın.
ama belge yok. iddayı kanıtlamak diye bir kaygı yok.
algıyı yap, iftirayı at kenara çekil.
tipik pelikancı özelliği.
koysana lan bir tane belge 17/25'e kadar akp'li olduğuma dair zirzop.

sen benim 7 haziran 2015'ten önce akp yanlısı tek bir yazımı, tek bir beyanımı bulamazsın, bilakis ben 2015'ten önce fetö/akp işbirliği ile yargılanmış bir adamım. hani sizin kurduğunuz ergenekon/balyoz kumpasları var ya, hah onlar.

ne zaman akp fetö ile düşman oldu, ben o zaman destek verdim, ama siz pelikancılar akp'nin fetö ile mücadele etmesinin önüne geçtiniz ve bir kanser hücresi gibi yeniden çoğaldınız.
15 temmuz'dan sonra da mücadelenin laftan ibaret olduğunu anlayıp desteğimi çektim, kendi başıma yoluma devam ediyorum.

Ben her sabah aynaya bakıyorum, bakmaya devam edeceğim.
Ama siz fetöcü pelikancıların bir sabah bakacak aynası olmayacak.

biteceksiniz, ayağınızı denk alın...
Ya devlet başa, ya kuzgun leşe...
ahah gaaaakkk

muhabbetiniz bölmek gibi olsun da

baş zırtapoz u unutmuşsunuz ?

(bkz: serkan inci)

o hilal denen ne idüğü belirsiz le

süheyipin kankeytosu serkan

nasıl unutursunuz la ????

çoğayıb.

hadi hayırlı tıraşlar.
gün parçalanma günü değil, kenetlenme günü. tüm ak sevdalı arkadaşları birbirine kenetlenmeye davet ediyorum.
sözlükte de tiamat, oto yıkamacı, isminiunuatanadam, lightshaber, ayk73, z*ll falan.
kenetlenin yoldaşlar.
görsel
hikaye örgüt..

yine rte’yi temize çekip bir ekibi boklayıp sıyrılma hadisesi..

bu tarz şeylere bir de inananlar sosyalist (aydın güya), akp’den dönme tipler..

aklayın aslanlarım aklayın..

evet rte gariban, onun arkasından iş çeviriyorlar..

petö’yü de ilan eder sıyrılır zaten sizin destekleriniz sayenizde..

kiminle yola çıktıysa kamyon devrildimi onlar terör örgütü oluyor nedense ama kendisi hiçbir zaman sorumlu olmuyor..

çünkü bu arkadaşları seçen, atayan ve yöneten babam amk..

gerçekten ya garibanın ayağını kaydırmaya çalışıyorlar..
yazını beğendim ama sözlük trollerine terörist demek ne aq. urlaliimam'ı da yazsaysın tam olurdu.
iç savaş çıkarsa bunlar ezip geçeceğini falan sanıyor herhalde, ben anlamadım. savaşacak kesimin sağcısı da solcusu da tayyip'e karşı, birkaç maaşlı çapulcu ile savaş falan kazanılmaz. haberiniz olsun diye söylüyorum.
Kimine gore bir komplo teorisinden öteye gidemeyen çöplük kimine göre devletin bölünmez bütünlügünü ve milletin sıhhatini ele geçirmeye çalısan medyada oluşumlarla boy gösteren bir başka ihanet şebekesi.

Rabbimden tek dileğim Umarım ki sadece bir internet efsanesi ve içi boş komplo teorisidir. Ha başka bir orospu çocuğu ihanet sebekesini de alaşağı etmeyi de çok iyi biliriz fakat devletimizin eforunu ve güclerini eğitim sağlik teknoloji gibi yönlere yöneltmesi çok daha faideli olur.
adını benimde ilk kez duyduğumdur.
ismi çok tuhaf.
(bkz: petö)
hayırlı örgütler...

nurtopu gibi yeni bir terör örgütümüz oldu...!!!

aslında yeni değil bunlar.
dünün fetöcüleri, bugünün azılı reisçileri hepsi...

içlerindeki fetö-paralel yapı sevgisi devam eden, talimatları direkt dış güçlerden alanlar onlar.

kimler bu pelikanlar?

onları hepiniz tanıyorsunuz.
nagehan alçı.
bakın yıllar yıllar evvel kendisini deşifre ettik: (bkz: #13623209)
görsel
görsel

bak bak, nasıl da algı ve yönlendirmeler yapıyor;
görsel

rasim ozan,
görsel

fatih tezcan,
görsel
görsel

bakın iç savaş tehtidi, kan gölü algısı ile neler neler yazıyorlar.
görsel

insanların bilinç altını manüple etme;
görsel

ibrahim karagül;
(bkz: ibrahim karagül/#41407664)
görsel

yalan dolan, algı, pislik, çamur;
görsel

hilal kaplan ve kocası Süheyb Öğüt.
(bkz: hilal kaplan/#41376810)
görsel

yalan haber, manüplasyon, provokasyon;
görsel

turgay güler,
görsel

•baba, anne, oğul komple barlas ailesi,
görsel

cemile bayraktar;
görsel

geçmişine bakalım;
görsel

fuat uğur,
görsel
görsel

tuğrul selmanoğlu,
görsel

abdurrahman uzun,
https://twitter.com/uzuna...tatus/1118774416303960064

bunu yapan çamurun daha önceki yazdıkları;
görsel
görsel

nihal bengisu karaca,
görsel

seçimler kaybedilince birbirlerine girdiler, birbirlerini ifşalıyorlar şu an.
https://twitter.com/niben...tatus/1118596251409367044
görsel

hacı yakışıklı;
yeni akitçi pelikancı hacı yakışıklı muhalefete nefret saçıyor;
görsel

bakınız yakışıklı akitçinin geçmişi;
görsel

yakup köse;
görsel

bu da geçmişi;
görsel

cem küçük,
görsel
görsel

can paker,
görsel

medya ayağı:
-yeni akit,
görsel

algı, yalan, çamur, manipülasyon;
(bkz: yeni akit in artvin de ezan yasaklandı yalanı)
(bkz: yeni akit in atatürk e hain yakıştırması)

-turkuvaz medya grubu(atv, a haber, sabah)
görsel

sürekli çamur yapıyorlar, ama kendi bacaklarına sıkıyorlar.
(bkz: a haber in akp nin seçim oyununu ifşa etmesi)

amaç belli.
amaç türkiye'de halkı kutuplaştırmak, ikiye bölmek ve iç savaş çıkarmak.
çıkaracakları iç savaş ve kaos ile efendilerinin ülkeyi ele geçirmesini sağlamak.
bu kaosu çıkarmak için de ellerinden geleni yapıyorlar.
sürekli nefret söylemi, tehdit dili, asparagas haberler, darbe söylentileri vs vs.

son yerel seçimlerde "chp istanbul'da oy çaldı" algısı yaratmak da bunların gerçek niyetini ortaya koydu zaten.
boşa çabalar, yalan algı yaratarak kaos çıkarmak ve zıt kutupları birbirine düşman etmek...

kan akıtmakla tehdit;
görsel

kasıtlı yalan haber, kesilip biçilerek montajlanmış;
https://streamable.com/l0l7t

daha binlerce örnek var bunlar gibi.
maksatları belli halkı korkutmak, algı yaratarak kaos çıkarmak ve ülkeyi iç savaşa sürüklemek...
bakın bahçeli beka sorunu diye ortada dolaşıyor ya, işte asıl beka sorunu bunlar.

halkı resmen 2 kutba böldüler şu son seçim sürecinde.

daha detaylı yazacağım bunları ileride.
ama şu an bu pelikancılara operasyon yapılıyor.
akp bağırsaklarını temizleyecek, bu asalakları temizleyecek ve ülkenin bekası için demokrasiye sarılıp toplumsal uzlaşıyı sağlayacak.
sağlamalı, sağlamak zorunda...
-------------------------------------
-------------------------------------
not: pelikancılar ile ilgili 3 nisan 2019'da yazdığım yazı silindi. burada pelikancıların kendi yaptıklarından örnekler vererek sunuyorum, yani herhangi bir iftira yok, çamur atma yok, yasal yönden sıkıntı yaratacak bir durum yok...
bu örgütün içinde muhalif görünümlü pelikanlar da olabilir.
bunlar kendilerini ajan smith filan sanıyorlar herhalde.
Bincem üstüne vurcam kırbacı, vurcam kırbacı.*
Akp istanbul'u seçimde kaybetti ise ve şaibe varsa bakacağı adres içlerinde olan bu yapıdır.

Yakında, vol:2 kandırıldım, pelikan.
demek ki gezi olaylarında haber vermek yerine pelikan belgeseli yayınlar kanalların bir bildiği varmış.
pelikan ne mk. oldu olacak manyas kuş cenneti koysaydınız. vizyonsuz orospu çocukları.
kontrolündeki başlıca medya organları:

turkuvaz medya grubu: sabah gazetesi, takvim gazetesi, fotomaç gazetesi, yeni asır gazetesi, daily sabah gazetesi, atv, a haber, a spor, a para, a2, a news, atv avrupa, minika, minika çocuk, minika go, radyo turkuvaz, a haber radyo, a spor radyo, a para radyo, a news radio, vav radyo, fikriyat.com.
türkmedya grubu: star gazetesi, akşam gazetesi, güneş gazetesi, 24 tv, 360 tv, tv4, alem fm, lig radyo.
albayrak grubu: yeni şafak gazetesi, tvnet, gzt.com.
ihlas yayın grubu: türkiye gazetesi, tgrt haber tv, tgrt belgesel tv, tgrt fm, ihlas haber ajansı.
Kraldan kralcı imajı çizen örgüt. Partide erdoğan sonrası bayrağı devralacak olan kişileri birer birer tasviye etmiştir. Yakında partiyi de tasviye edeceklerdir.

(bkz: pelikan bildirisi)
sahibi tarafından bol protein ve güçlü vitaminlerle beslenen azılı it sürüsü.
kısa adını ben koyayım petö.
yok edilmesi gereken hain şerefsizler topluluğu.

barış pınarı harekatı'nı bir akp operasyonu, erdoğan politikası olarak lanse edip türk halkını bölmeye, ayrıştırmata çalışıyorlar şu sıralar.

akılları sıra muhalefet partilerinin seçmenlerinin operasyona desteğini engelleyerek algı yaratacaklar.

şerefsizler.
başaramayacaksınız.

zira bu operasyon türk ordusu'nun yapması gereken, yapmak zorunda kaldığı bir operasyondur.

bu operasyonu pis siyasetlerine alet ederek iç cepheyi bölmeye çalışan bu terör örgütüne karşı türkiye cumhuriyeti'nin savcıları derhal harekete geçmelidir.
ak parti nin üyeleridir.
Alenen turk devletinin altını oymak isteyen gazeteci bozuntularindan oluşur.
kim olduklarından, neler yaptıklarından 2 sene önce bahsettik---> (bkz: #41409013)
o bahsettiğimiz isimler bugün bir bir doğrulanıyor.

sözlükteki pelikan beslemeleri, sizi de listelemiştim, moderatör abileriniz sildi o listeyi, ama listeniz hala bende...

hilal kaplan ve kocası şueyb öğüt, onların yardımcısı feyza, fatih tezcan adlı yaratık. 32 kısım tekmili birden.
görsel
görsel
güncel Önemli Başlıklar