bugün

ismidir. filmin duyurulma şekli pek yakında vizyonda.
henüz vizyona girmediğini sanan izleyiciler de beklemektedirler.
Filme illaki gülmek için giderseniz memnun kalmazsınız. Nedense Cem-Şahan-Ata vb. kişiler film yaptıkları zaman illaki çok komik olması gerekiyor bizim milletimize göre. Filme gelirsek büyük beklenti içine girmeden izlenebilecek orta düzey bir film olmuş.
Öyle bir film mi vardı? Sorusunu sordurur.kim çekmiş? Ne zaman çıkmış?
yanlış bir yargıdır, dolayısıyla sebebi de yoktur. zira bir haftada bir milyon küsur izleyici sayısına ulaşmış bir film hakkında bu lafları söylmek troll olmayı gerektirir. http://www.boxofficeturkiye.com/
cem yılmaz tarzı esprilerinin artık kabak tadı vermesi olabilir.
Halkımız dram ve komediyi birarada sevmez. Ya tam dram olacak ya sa tam komedi vb. Hele ki cmylmz dram ağırlıklı film çekiyorsa o filmi cemin markası bile kurtaramaz. Net.
filmin pepsili reklamları olabilir. Ben şahsen ortada bir film olduğunu sözlükten öğrendim.
ben hala bekliyorum çıksın diye...
Kesinlikle bayram sebebiyledir. Yoksa filmde espriler guzel, film kaliteli. Bayrami firsat bilerek surdu ama tutmadi.
(bkz: bu sefer olmadi be usta)
Benim daha izlememis olmam.
hep aynı ekip. yeni birisi yok. birde cem yılmazın fazla havalarda geziyor olması kanımca insanları uzaklaştırdı.
"bu sefer güldürmedi" diye seyircinin camur atmasi. E millet de "cem yilmaz'a gulmeyeceksek neden gidelim amk" diyebilir.
çok güzel olması.

(#36469327)
Aşk filmlerinin unutulmaz yönetmeni isimli filmi izle anlarsın.

Araklamayı
Aradaki kalite farkını.