bugün

Hiç sevmediğim ve istemediğim halde yine cumartesi bu şirketle uçacağım.
Adam başka uçak şirketinde bilet yok diye zorla bana bileti kakaladı.
uçan köy dolmuşu.
Yarına kadar şubat-mart biletlerini tüm Türkiye'de 69 tlden satışa açan firma.
Link: https://www.flypgs.com/ka...urt-icinde-sabit-fiyatlar

görsel
Acil çıkışları bile normal koltuk mesafesi gibi olan uçuş firması.
trabzon da denize çakılmaktan son anda kurtulan uçağın sahibi firma.

en son tr de ıspartada uçak kazası yaşanmıştı.
yemişim ikramını portakal suyunu kısa yolda. ucuza götürüyor mu aynı yere, evet götürüyor. nokta. recep ivedik'in meşhur bir lafı vardır; uçak düşerken falan hiç öyle uğraşmayın nasılsa hepimiz geberecez burada.

zorla aldırmıyorlar zaten biletleri, istemeyen thy'den alsın.

son not: ısparta'da kaza yapan uçak bunlar değil, o zamanki adıyla atlasjet. atlasglobal oldu şimdi.
Koltuk mesafesinden ötürü dizler ağzımızda yolculuk yapmaya neden olsa da, ekonomik sebeplerden dolayı katlanılan hava şeysi( uçak demeye dilim varmıyor)

Yolcuların dizilimi ve sıkışıklığını, sardalya konservesine benzeten bir ben değilimdir zannımca.

Yanımda oturan hafiften tombiş beyle öyle haşır neşir bir yolculuk yapmak zorunda kaldım ki, inerken;
- adım zeytin. Çiçeğini, çikolatanı al, gel beni anamdan iste diyecektim diyemedim, yüzüm tutmadı.
Kabahat, adamcağızda değil ki, bizi sıkış tepiş yerleştiren pegasus'ta!

Allahımm! fakfakir olmak neden bu kadar acı?!
bugüne Kadar yüzlerce kez uctum bir defa sorun yasamadim. düsündümde ne gibi bir sorun yasayabilirim ki?

yer görevlisinden kaptanina Kadar saygi duydugum Firma. Devlet destegini ardina almadan ilerliyor.
ucuz uçak biletlerinin bulunduğu hava-yolu şirketi. son zamanlarda yaşanılan uçak kazalarında adı sıkça anılmaktadır. üçüncü boeing-737 tipi uçağı da 5 şubat 2020 itibariyle pistten çıkmıştır. özellikle de trabzon kazasında sıkça eleştirilmiş ve anlaşılan eleştirilerden ders almamış uçak şirketi.
Bu kendilerinden almış olduğum 5. uçak bileti ve 5.rötar. Ulan 1.5 saat rötar nedir, yanımda hamile eşim var ya,covid dönemindeyiz bir de üstüne. Belirttikleri saatte boardinge başlayıp kalabilmeyi becerebildikleri an iyi bir havayolu şirketi olacaklar.
Ne zaman binsem köy dolmusu gibi iniş yapıyor. Langur lungur evlere şenlik amk.
bunun gitmez gitmez dedikleri hissesi
son zamanda neredeyse %20 prim yaptı. belki daha çok.
Aşı açıklamasından sonra Avruapa'da havayolu şirketi hisseleri eminönü meydanında dağıtılan baklavalar gibi kapışıldı bu hafta. Bir çok kişi şirketin adına bile bakmadan hisse senedi aldı. Traderlar güzel eğlendi bu hafta ama önümüzde, aşısız geçecek koca bir kış var. Ne demişler.. Hızlı giden atın.. Ytd.
Yine langur lungur indirdi dün sasirtmadi. THY ve Anadolu jet kesinlikle daha iyi hatta bı keresinde bebek gibi indirmistiler..
kıbrıs'a düzenli seferleri olan havayolu şirketi.
istanbul'da kozyatağı metro istasyonunun ismine reklamı eklenmiş olan havayolu şirketi.
Galiba türkiye’ de thy ve ajet ile birlikte en çok tercih edilen hava taşımacılığı şirketi.