bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 37.
  zamane türkiyesinde oldukca cesurca bir hareket.

  tebriklerimizi sunar ve bir sonraki ucusumuzda görüsme temennisiyle bu enrtyi bitiririm arkadas.
  1 ... portatif
 2. 36.
  Güzel uygulamadır.

  Şu an karşımda iki tane görevli var öyle bir şey göremedim?
  ... kalahari dogumlu kutup ayisi
 3. 35.
  uygulama güzel de, firmanın hizmetleri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
  1 ... zenginuyak
 4. 34.
  pegasus hava yolları, bazı medya kuruluşlarında, "atatürk rozeti takmak yasaklandı" iddiaları üzerine şu açıklamayı yaptı.

  işte Pegasus’un o habere karşı basın açıklaması:

  Türkiye’de havacılığı değiştiren hava yolu olarak Pegasus, günümüz modern Türkiye’sinin ve havacılığın temellerini atan büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve öğretilerine bağlı ve saygılı bir kuruluştur.

  Bu vizyon ve anlayış çerçevesinde, kabin ekiplerimizin Atatürk rozeti takmasının yasak olduğuna yönelik medyada yansıma bulan iddiaların kesinlikle doğru olmadığını bildirmek isteriz.

  Kabin ekiplerimize dağıtılan üniforma kullanım kuralları kılavuzlarında, ekiplerimizin Atatürk rozeti takabilecekleri özellikle belirtilmektedir.

  Kabin ekiplerimizin üniformaları yakın zamanda yenilenmiştir. Bu esnada kabin ekiplerimizin üniformalarında çok çeşitli ebat ve renklerde farklı rozetler taktıkları görülmüştür.

  Bu değişimden önce, kullanmakta olduğumuz üniformalarımıza uygun olarak “kırmızı Türk bayraklı Atatürk rozeti” yaptırarak, 10 Kasım’da kabin ekiplerimizle takmaları için paylaşmıştık. Ancak bu yıl itibarıyla değişen üniformalarımızda kullanılan bröveler ve isimlikler, nakışla işlenmek yerine rozet formunu almıştır. Bu nedenle yeni bir Atatürk rozeti tasarımının üretilmesi ihtiyacı doğmuştur.

  Üniformalarda bütünlüğün sağlanması amacıyla, yeni üniformalarımızla uyumlu olacak şekilde, kabin ekibimizin yakalarına takılan bröveler ile aynı materyalden tek tip standart bir Atatürk rozetini (Kemal Atatürk imzası şeklinde) ürettirmek için halihazırda görüşmelerimiz sürmektedir. Teklif alma aşaması tamamlanan yeni rozetlerin üretiminin Nisan ayı içinde tamamlanmasını ve 23 Nisan’da kabin ekiplerimize takmaları için ulaştırılmış olmasını hedefliyoruz.

  Pegasus Ailesi’nin çatısı altında Atatürk rozetlerinin kullanımın yasaklanması gibi bir durum kesinlikle mevcut değildir.
  1 ... asparyus
 5. 33.
  Çomarların zoruna gidecek uygulama.
  2 ... jinx qwer
 6. 32.
  Dayatmanın başka bir şekli bir türlü siyasi bir olgunluğa ulaşamayacak bu ülke belli.

  Aklınca prim kasacak kendileri.
  3 ... salvadorevincenzo
 7. 31.
  bu ülkede Atatürk'ün izlerinin silinmesine tahammül edemiyorum ama ülkenin bu şekilde kutuplaşmasını da doğru bulmuyorum.

  Atatürk ortak değerimizdir. ticari bir şirketin kullanması kadar yanlış bir şey olamaz.
  1 -1 ... durumdan vazife cikaran adam
 8. 30.
  helal olsun dedirtmiştir.
  2 ... gokcenkiz
 9. 29.
  Delimi lan bunlar ? Önce nasıl kaliteli hizmet veririz diye uğraşsınlar onu düşünsünler rezil bir hava yolu şirketi çünkü.
  2 -2 ... hellboy3
 10. 28.
  ataturk dusmani soytarilara batan uygulama.
  Ise bak ulkenin kurucusunun rozetini takinca bazi dinci yobazlara dert oluyor.
  helal olsun, bir suredir hakkinda yapilan karalama kampanyasinin sebebi belli oldu.
  6 -2 ... kilise sarapcisi