1. 1.
  su serpmiş uygulamadır,

  keşke bütün zorunluluklar bu kadar güzel olabilse.
  68 -17 ... leodavinci
 2. 2.
  pegasus havayollarında sadece kuttuk lannister rahat eder bi de çaycı hüseyin.
  5 -1 ... ibne unicorn
 3. 3.
  çomarların zoruna gitmiştir. muhtemelen hükümetin de hedef tahtası haline geleceklerdir. atatürk düşmanlığının bu kadar prim yaptığı bir dönemde çok cesurca ve onurlu bir hareket.
  23 -8 ... serdarsl06
 4. 4.
  (bkz: prim exe)
  5 -4 ... on birinci nesil izinli yazar
 5. 5.
  jakobenist misiniz olum niye zorluyorsunuz? ayrıca dincilerin her yere dini sokup bunun üzerinden prim yapması gibi atatürkçüler de her yere atatürk ü sokup bunun üzerinden prim yapıyor. bir havayolu şirketi türban takmayı zorunlu tutması kadar saçmadır. bu dayatmacı anlayıştan kurtulmak lazım. bunların hepsi şov çünkü ve kapitalist firmaların ne milli ne dini değeri olur onlar sadece bunları kullanıp halkın milli ve dini duygularını sömürürler.
  2 -10 ... allah yok din yalan
 6. 6.
  Comarlar zaten anadolujet kullaniyor.

  Pegasus bu sekilde sadece itibar değil biraz daha müsteri kazandı.
  5 -6 ... doublecift
 7. 7.
  Pegasus havayollarında çalışanlara kural getirilmiş. Hostes ve pilotların rahatsız olacağını sanmıyorum. Hem rahatsız olsalardı bir pegasus pilotu veya hostesi bu uygulamaya karşı çıkıp sosyal medyaya konuyu taşırdı. Ama rozetleri takacak olanlar değilde bazı kitleyi oldukça rahatsız etmiş. Sanki size zorla takıyorlar rozeti. Size ne oluyor arkadaş..?

  Pegasus havayolları mükemmel midir..? tabii ki hayır. Müşteri memnuniyeti rezil durumdadır. Orası başka konu tabii...
  4 -2 ... mirasss
 8. 7.
  21. Yüzyıl da hala bu şekilde çağdışı uygulamalar yapılması türkiyenin özeti aslında. Daha trajikomiği ise buna sevinen finolar.
  4 -8 ... on birinci nesil izinli yazar
 9. 8.
  Son yıllarda duyduğum en güzel zorunluluk. Bundan sonra uçak bileti alırken en ucuzuna değil pegasus olup olmadığına bakacağım fiyat mühim değil şu saatten sonra, canım benim aferin.
  5 -2 ... le roi
 10. 8.
  Tüm olaydan tartışmadan bağımsız olarak : rozet çok hoş gözüküyor.
  1 ... picasso16