bugün

bir kereden bir şey olmaz diyen akpli aile bakanını dinleyen götveren akp seçmeni yorumudur. Sizin için göt vermek normalde, chp için neden olmasın?
valla chp'nin oyları düşürür doğru da, akp'nin sübyancı tabanını da idama mahkum etmek olur. bilemedim yani.
dedi ensar vakfının yasa dışı yurtlarında 40 çocuğun aylar boyu tecavüze uğramasını bir tek kişiye yıkıp apar topar örtbas eden ak partinin seçmeni.
akp oyunu da bi 10 puan düşürür. o sebeple, kendi seçmenini telef etmez bunlar idam sehpasında.

idam çıkarsa kimler idam edilecek sanıyosunuz?
Tamam o zaman
Çıkarın yasayı
Cehape yi, silin süpürün.
(bkz: bir kereden bir şey olmaz)
ensar vakfında 45 erkek çocuğuna tecavüz edilmesinin üstüne senin gibi yavşakların ensarı savunması,diyarbakırdaki ruhsatsız cemaate ait kuran kursunda 6 çocuğun diri diri yanması bile akp'nin oyunu düşürmediyse bu dediğiniz taciz olayı chp'nin kılına zarar veremez.

üstelik chp bu rezili ifşa edip ihraç edip hakkında suç duyurusunda bulunmuşken.

şimdi git başka yerde havla salyalarını saç amk iti.
bir tane ar namus onur şeref haysiyet gibi değerlere önem veren akp'li ile bu konuları tartışmak istiyorum.

ama gel gör ki 1 tane bile bulamıyorum,hepsi bunun gibi klozette zaruriyetten dünyaya gelmiş foseptik evlatları.
chp yi tarihten silmek istemiyormuydunuz ?

yiyorsa çıkarın o yasayı.
ak parti oyları kadar düsürmeyecegi kesindir.

ak partinin kurucularından hüseyin üzmezin çocuğa tecavüzden hüküm giydiğini çabuk unuttunuz bakıyorum.
o yargılandığında pedofiliye idam olmadıgı halde deli gibi savunuyordunuz hayvan herifi.
(bkz: hüseyin üzmez i hala savunabilen islamcılar)
Pedofili'yide cehape bağladınızya
Lan şeytan korksun sizden.
Ben korktum..
güncel Önemli Başlıklar