bugün

Insanlarin sacma sapan seyler yazmamasi icin illa torunlarinin basina bir felaket mi gelmesi lazim? Diye dusunmeme sebep olan pasaj.

Allahim sizi de korusun, ne diyeyim. Su kafa yapiniza karsin sizi de korusun.
Hayırlı olsun orospu çocuğu anadolu çomarı dedirten bir cümledir.
pedofili hastasının itirafıdır.
benim dedem de anneannemle evlendiğinde anneannem 15 yaşındaymış ve 6 çocuk yapmış. o günleri sorduğumda övüne övüne sevişerek evlendik demiyor. kadın hüzünleniyor. çocuktuk, annem babam sahip çıkmadı diyor.
bugüne kadar sizin tarafınızda bir sıkıntı olmadığını söylemişsiniz ama bunun kendi kızınızda veya torununuzda aynı şey yaşandığında sıkıntı olmayacağının garantisini verebilir misiniz ?
bugune kadar bir sikintiyi hissedecek kadar insan olabilseydin zaten 15 yasinda bir cocukla evlenmezdin.
Adam pedofili olarak başladı söze, pedofoli olarak bitirdi. Ne olduğunu bilmediğimden bir şey demeyeceğim. Ki zaten bazı şeylerin ayrımını yapamayana ne denir ki?

Aslında ilk "de" bağlacını ayırmadığı satırda okumayı bırakmalıydım.
Reşit kavramının neden 18 olduğu açıklandığında pedofoli kavramı da bünyeye tam olarak işleyeceğini düşünüyorum.

Aklı baki olunuyor değil miydi 18 den önce.
eskiden tüm dünyada insanlar erken evlenirdi ama tum dunya neden tekrar cocuk gelinlere başlamiyorda cogunlukla orta dogudan duyuyoz bunları. Eskiden yapıliyordu yine yapalım arkadaş bu neyin kafası. Tabi dedelerimizi ninelerimze laf söylemeyelim onlar cahil, egitimsiz, medeniyet görmemiş toplum tarafından zorlaniyordu ve ayrıca gerzek kardeşim bak 1700lere kadar tüm dünyada insanların yaşam süre ortalaması 30-40dı erken evlenmek bu durumda tabi normal hatta anadolu 1970lere kadar ortacag yaşadıgı icin orda da ortalama yaş o civarlardaydı.
(bkz: bu da bişey)

gün geçmiyor ki yeni bişeyler öğrenmeyelim.

mesela daha iki gün önce yasalar önünde 18 yaşını doldurmadan erişkin kabul edilmeyen, ehliyet alamayan, bankada hesap açtıramayan, kendi başına yasal hiç bir başvuruda bulunamayan çocuk vasıflı insanların evlilik konusuna gelince kendi kararlarını verebildiklerini öğrendik.

iki yüzlülüğün dibine dibine vuruyoruz her geçen gün.

senin de pedofili olduğunu öğrenmene şaşırmadık yani.

kız çocuğun varsa ve 18 inden önce cinsel münasebete girmesine ve evlenmesine ses çıkarmıyor, doğal karşılıyorsan senin öğrendiklerinin hiç bir önemi yok. sen öğrenme.
Senin 12 yaşındaki kız çocuğunun, 18 yaşında bir çocukla kaçıp evlendiğini; 1 sene sonra da çocuklarının dünyaya geldiğini düşün. Ben bir anlık bile böyle bir şey düşündüğüme utanıyorum, sen düşünmeye devam et. 40 yaşına gel hala düşün...

Açık açık pedofili olan yazarın beyanatıyla başlayan başlıktır. yolda görsem yüzüne tüküreceğim tiplerdendir.
benim nenem 13 yaşındaymış dedem 28 evlendiğinde.

o kadar çocukmuş ki nenem yemek yaparken uyuya kalırmış dedemde kucağına alıp yatağa götürüp üzerini örter uyuturmuş.

pedofili eskiden vardı ancak kızlar namus ayağına bir önce everilirmiş, kızların okuması abes kaçarmış.
ufak bir kuçu kuçunun beyanıdır
işte korkusuzca normalleştirmeye başladılar bile.

her zaman derim; daha bunlar güzel günlerimiz.
kafasının içerisinde taşıdığının adının beyin olduğunu ve kullanılabilen bir şey olduğunu 2016 senesinde idrak edebilmiş bir pedofilinin itirafıdır. insan bazen diyor hakikatten bir buton olsa ve o butona bir kere basıldığında her şey sona erse. öyle tipler ile bir arada yaşıyoruz ki hani biz çok iyiyiz aşmışız gibi iddialarım yok ancak hakikatten diğerlerine bakınca yazık normal insanlara yazık..
uzaktan bir akrabimizin basina bir olay gelmisti size onu anlatayim arkadaslar. kizcagizi ondan yasca buyuk biriyle evlendirmisler tabi dugun olmus evlerine gitmisler. adam nerden aklina geldiyse kiza adet gorup gormedigini sormus kiz gormedim diye cevap verince yanlis hatirlamiyorsam kiz adamin yanina gelene kadar adam kiza elini bile surmemis yillarca. kizin yanina bile yatmamis. gelin kaynanasiyla ayni yatakta uyumus.yani böyle adamlarda var demek istiyorum. tecavuz hem buyuk gunahtir hemde kul hakkidir karsindaki kisi dunyanin en pislik kadini bile olsa tecavuz etmenin hic bir hakli tarafi olamaz. bu buyuk sucu bebeklere cocuklara yapanlar ise idam edilmelidir bunun ederi gideri yok oluru bu idamin eskiden oldugu gibi ulu orta yapilmasi tercihimdir.
(bkz: arkadaşı merkeze alalım)
Kısacası...
--spoiler--
Orospu çocukluğu aile tarihimizden bu yana ata sporumuz.
--spoiler--
Açıklaması yapan Çomar söylemi.
pedofilide iki kişiden birinin reşit olamaması lazım, bundan 80 sene önce, 17 yaşındaki bir erkek çocuğuyla 15 yaşındaki kızın evlendirilmesi pedofili değil. O zamanki konjektürde savaş sonrası daha ülke endüstriyel hayata geçmemiş okuma yazma oranı çok düşük, tarım toplumu olarak yaşıyor hala Türkiye'nin çoğu vs. Böyle bir örnek üzerinden olayı meşrulaştırma çabası ise tam bir acizlik. Şu an 17 ile 15 yaşındaki iki genç biz evlenmek istiyoruz dese burada aklı başında olan kimse onlara karşı çıkmaz sadece reşit olmayı bekleyin, önünüzde uzun bir hayat var diye akıl verir. Mesele 40 yaşındaki adamın (adam değil ya neyse) 14 yaşındaki çocuğa hallenmesi meselesi, işte bu bildiğin orospu çocukluğu. Demogoji yaparsın, bu olayları normalleştirsin içinde ama bir gün bi bakarsın senin evladına yapılır bunlar senin canın yanar o zaman dersin ben ne s2k yedim diye.
18 yaş altı herkes çocuktur.

böyle yok sene 1975 ve öncesi, dedemler, şu, bu diyerek 18 yaş altı bir bireyin evlendirilmesi ve çocuk sahibi olması meşru gösterilemez. 18 yaş altı halen çocuktur.

18 yaş altındaki çocuk birey istese dahi evlendirilmemelidir. çünkü halen çocuk olduğu için sağlıklı düşünemeyebilir ve sonucunda tüm hayatı mahvolabilir. kararının anlık bir istek olduğunu anlayabilir.

evliliği 18 yaş altına indirmeye çalışmak yerine 20'ye yükseltmemiz lazım.

evlilik gibi ciddi bir kurum 16-17 ve hatta 18-19 yaşındaki insanlar için hevesle içine girilen müessese olmamalı.
baba kızını geç kaydettirmiştir. misal doğumdan 5 yıl sonra kaydetmiş olsun.. kız normalde 20 yaşına gelince ( kayıtlarda 15 ) anlı şanlı düğün yapılıp evlenmiştir. bir yıl sonra çocuğun doğumu için hastaneye gittiğinde kızın 16 yaşında hamile kaldığı, devlet tarafından tespit edilmiştir. olay adli vaka olarak adliyeye yansır. kızın annesi babası, damat ve annesi babası, yargılanır azmettiren olarak suçlu bulunup hepsini ceza evine gönderirler. genç anne evladıyla birlikte tek başına kalır tüm yakınları ceza evinde olduğundan. genç anneye dışarıda kim bakacak? ev kirasını nasıl ödeyecek ? çıkacak olan yasa bunun çözümü olmalıdır. ötesine geçmemesi gerekir.
Deden gelsin onu da eksilerim kardeş.
O yaştaki birinin evlilik hakkında ne fikri olur ki rızası istensin.
Çocuk çocuktur. On yıl öncesi yirmi yıl öncesi diyerek matah bir şeymiş gibi anlatılmamalı.
Adam 7 kuşak orospu çocuğu çıktı riza baba.
yukarıda bi arkadaş çok doğru söylemiş.

17 yaşındaki çocuğun 15 yaşındaki çocuğa ilgi duyması pedofili sayılmaz. evlenmekten bahsetmiyorum. o kanundur.

45 yaşında bi adamın bence 18 yaşındaki bi kıza hallenmesi pedofilidir bence. aynı şey kadınlar için de geçerli.

23 yaşındayım ve 21 yaşında bi kızla ilişkim olsa kimsenin gözüne batmaz.

adam çıkarılan yasayla alakalı bir şey söylememiş bile. çıkartılan yasaya bakın bambaşka bir şey.
güncel Önemli Başlıklar