bugün

bodrum gümbet'in merkezinde, her şey dahil, rezillik de dahil olabiliritesi yüksek bir otel.
4 gün mü ne kaldık. Yarın ayrılcağız buradan kafile ile. ilk defa otelde kaldım hayatım boyunca. Bu ilk oldu diye mi güzel geldi bilmiyorum ama şahane. Açık büfedir, sınırsız içkidir vs hoşuma gitti. Kahve makinelerinin suyunu bitirmek üzereyim ehehe.

Birada metal aroması var. içebildiğim iki, üç bira markası var ama ben buradaki birayı hiç sevmedim tek yudumda içemeyeceğimi anladım. çok köpürüyor bi ayarını bulamadılar. Ayrıca markası pera imiş. Puan vermiycem

Rakı konusuna gelelim. Rakının markası belli değil. 10 üzerinden 4 veriyorum.

Cin (gin) konusuna gelelim. O daşşaklı otellerde ki gibi cin tonik yapıp yanına şemşiye ve limon koymuyorlar. içerisine likör ve aroma koyuyorlar güzel oluyor. Tavsiye ederim kesinlikle. Kola ile karıştırıp içmeyin. 10 üzerinden 8 veriyorum. 1 puanı az koydukları için 1 puanı ise markası belli olmadığı için kırdım. Bu arada isminin "cin" olduğunu unutmayalım...

Vodka konusuna gelelim. Vodka acı. special yaptırırsanız gideri var. 10 üzerinden 5 veriyorum.

Şarap içmedim burda. Her şarap içilmez.

Başka içki seçeneği yok sanırım.

Yemek konusuna gelelim. Yemeğe lafım yok. Her insan için yemek var burda. Köfteden tut ot çeşitlerine kadar var. Kurufasülye pilav bile var oghhh. Gelecek olursanız bu açık büfeyi değerlendirin kesinlikle. Masanın en sonunda ki tatlılardan yemeyi ihmal etmeyin.

Oda konusuna gelelim. Bizim kaldığımız odalar iki kişilik. Klima soğutmuyo (sanırım arızalı). Minnak dolap var ama içi boş. Banyo vs mevcut. Oda seçerken kliması çalışan bir oda seçin...

Bu kaldığım ilk otele 10 üzerinden 9 veriyorum. Belki ilk kaldığım otel diye güzel gelmiştir bilmiyorum.

Edit :

Yer: deniz hemen aşşağıda. Otelden çıkınca hemen yukarıda barlar sokağı var.