1. 1.
    herkesin katılması gereken kampanyadır. ped reklamlarının ahlakımıza zarar verdiğini ve gençlerin aklını zehirleyerek, onları zinaya teşvik ettiğini düşünüyorum. kadınları cinsel obje olarak gösteren bu tür reklamlar bir an önce yasaklanmalı.
    10 -37 ... kan tutan kasap
  2. 2.
    Bıktık cidden neymiş kızımız rahat rahat geziyormuş, banane kardeşim bende rahat rahat geziyorum herkes malzemesine sahip çıksın. Evet.
    12 -4 ... napacuhh
  3. 3.
    Ben de sikik kondom reklamları jilet milet reklamları görmek istemiyorum. Kısaca Erkeklere dair bir şey görmek istemiyorum.
    16 -17 ... sakin ol bella
  4. 4.
    Ped reklamlarının, temizlik ve hijyen ürünleri reklamlarından bir farkı yoktur.

Beyni, bacak arasına monteli kımıl zararlılarının var olduğu bir evrende, pedlere laf söylettirecek değiliz!
    Heyyy sen! Ped değil, ped hanım diyeceksin oluuum!
    27 -8 ... zeytinyagli dolma kalem
  5. 5.
    Birilerinin canı regl kanlı menemen çekmiş.
    1 -6 ... kendinidogrulayankehanet
  6. 6.
    Hala televizyon izleyen mağara adamlarını ortaya çıkaran başlık.
    6 ... frankie fuckin four finger
  7. 7.
    Istemiyorsaniz gozunuzu kapatabilirsiniz.
    Nammu ile hayat cok kolay.
    2 -2 ... nammu
  8. 8.
    Reklam adı altında kadınları güçsüz halinizden bi çıkın bi kendinize gelin diyen reklamı ben görmek istemem.
    Bu kadınlara yanlış bilinç veriyor erkeklere daha bir düşman olacaklar durumu fark edemezlerse.
    Kutuplaşmaya itiliyoruz sayın kadınlar.
    Ben erkek olarak fark ediyorum olanları,peki sen fark ediyor musun kadın ?
    2 -4 ... endless pain
  9. 9.
    başlığı ve girilen entryleri görünce şoka girdim bir süre. siz manyak mısınız arkadaşlar? biriniz ben de jilet ve prezervatif reklamları görmek istemiyorum erkekliğe dair falan demiş. yahu gerçekten bu kadar cahil misiniz siz? regl kadının en doğal süreçlerinden biridir ve bunun hakkında konuşmak, bununla ilgili bir şeyler belirtmek ayıp değildir. tekrar belirtiyorum, sağlıklı olan her kadının yaşaması gereken önemli bir şeydir regl ve son derece doğal, biyolojik bir oluştur. bugün dünyanın gelişmemiş yerlerinde -hindistan gibi.- insanlar ped bulamadığı için ya da ayıp olarak görüldüğü için kadınlar enfeksiyon kapıyor ve ölüyorlar. hala. gerçekten ne zaman aşacaksınız bu saçmalıkları ya? peki hafif çakma feminizm duyarı kasmış arkadaşın sanki hiç kadın jilet reklamı yokmuşçasına ve prezervatifin kadının kendisini de istenmeyen bir durumdan kurtaracak olmasından ya da hastalıktan korumasından ve hatta yalnızca heteroseksüel ilişkilerde değil homoseksüel ilişkilerde de kullanılmasından konuşmasına ne demeli? arkadaşlar, gelişmiş ülkelerde prezervatif bedavaya dağıtılırken halka neden hayvan gibi nüfusu olan gelişmemiş ve bok içinde yüzen ülkelerde -yine hindistan gibi.- bu ayıp olarak görülüyor? kadın arkaşlarımdan biri haklı demiş, buna gerçekten çok şaşırıyorum özellikle. gerçekten zihniyetinizi değiştirmek için ne yapmalı bilmiyorum. yazık, çok yazık.
    7 ... etik olmayan biri
  10. 10.
    hiç reklam görmek istemiyorum.
    3 ... ben de geldim