bugün

herkesin katılması gereken kampanyadır. ped reklamlarının ahlakımıza zarar verdiğini ve gençlerin aklını zehirleyerek, onları zinaya teşvik ettiğini düşünüyorum. kadınları cinsel obje olarak gösteren bu tür reklamlar bir an önce yasaklanmalı.
Bıktık cidden neymiş kızımız rahat rahat geziyormuş, banane kardeşim bende rahat rahat geziyorum herkes malzemesine sahip çıksın. Evet.
Ped reklamlarının, temizlik ve hijyen ürünleri reklamlarından bir farkı yoktur.

Beyni, bacak arasına monteli kımıl zararlılarının var olduğu bir evrende, pedlere laf söylettirecek değiliz!
Heyyy sen! Ped değil, ped hanım diyeceksin oluuum!
Reklam adı altında kadınları güçsüz halinizden bi çıkın bi kendinize gelin diyen reklamı ben görmek istemem.
Bu kadınlara yanlış bilinç veriyor erkeklere daha bir düşman olacaklar durumu fark edemezlerse.
Kutuplaşmaya itiliyoruz sayın kadınlar.
Ben erkek olarak fark ediyorum olanları,peki sen fark ediyor musun kadın ?
hiç reklam görmek istemiyorum.
Kimi ped kimi prezervatif reklamı görmek istemez.
Bu insanımsılara ne demek gerek diye düşünmemiz gerekiyor.
Bir tık ötesi "pazardaki patlıcanları da görmek istemiyoruz" diyebilirler. Bu da onlara zenci tarrağı çağrışımı yapar.
Öyle olmasa bile akıllarına düşürmüş olduk.

Reklamlar pazar payı, pazar payı rekabeti, rekabet ise kaliteyi ve bunun yanı sıra fiyatların kontrolü daha ulaşılabilir alınabilir olmasını sağlar.
Azıcık klitoris ve testis bazında düşünmekten vazgeçerseniz bu durumun iyi ve yararlı yönlerini de görür amsiksalağın teki gibi görünmezsiniz.
simdi diyorsun ki, sen ve senin gibiler vucudun attigi pis kanla ilgili birsey gorunce tahrik oluyorsunuz. Dogru mu anlamisim ?
keşke derdimiz o olsa. apartmanımızın hava boşluğunda uçamayan kanatlıları gördükten sonra.
görsel
Ped neymiş, Kadın içeren reklam görmek istemiyoruz(!) gençlerin ahlakı bozuluyor(!) zinaya teşvik ediyor(!)
Televizyonda kadın gören gençler Mastürbasyon yapmak için hemen banyoya koşuyor, koşarken kapıyı pencereyi vazoyu kırıyor. Bir yarak ev ekonomisini alt üst ediyor.
Ulan ped reklamları bir tarafınızamı battı. Kadını cinsel obje olarak gören zihneyet ancak ped reklamından rahatsız olur. Sıradan bir reklam kadın hijyen ürünüdür bir unisex ürün olan diş macunu reklamından hiçbir farkı yoktur. Artık o pis düşüncelerinizi kadınların üzerinden çekin.

Ama sizin gibi toptancı zihniyete sahip insanların olduğu vasat bir ülkede böyle başlık açacak insan olmasına pekde şaşmamak lazım.

Edit: başlığı açan embesil, moron, faişist, sapık, kadını cinsel obje olarak gören beyinsiz sana söylüyorum. 15 yaş altı beyinlere hitap eden cümlelerini alda şekilli yazılar eşliğinde msn messengerde nick olarak kullanırsın diyeceğim ama msn de tarih oldu. Tıpkı senin bu leş, pis düşüncelerin gibi. Ulan sabaha karşı çok pis gerildim ha. Diz kapağından yok kadının kılından tüyünden tahrik olan yaratıklar varya sen onlardansın işte. Artık bitin. Kadın bedeni üzerinden rant elde etmeyi bırakın artık.
Öyle ise kapat gözlerini çocuğum.

görsel
Siz cidden kafayı yemişsiniz. Sakat mısınız aq?
Delirmişsiniz gerçekten size ne ulen? Kadın doğasında olan bir şey için satılan bir ürünün tanıtımı size niye batıyor ey troller? Kudurun böyle, her yerde görmeye devam edeceksiniz.
Yobaz yazar beyanı. Belli zaman sonra tecavüze bulaşması muhtemeldir. (bkz: Ölmesi gereken insanlar)
tuvalet kağıdı reklamını görmek ne kadar normalse ped reklamı da görmek o kadar normal. sadece kadının problemi olduğu için bu kadar kasıldınız. yoksa herkes regl olsaydı durum bu olmazdı.
Ped reklamları acaba NASIL kadınları cinsel obje yapıyor şu arkadaşa bir sormak lazım.Bak güzel kardeşim regli-adet öyle öyğğğğk iğrenç la bu denecek birşey değil.Sağlıklı ve doğurgan olan üreme çağındakı kadınların 28 günde 1 tekrarlayan döngüye denir.Bazılarında bu regl döngüsü uzayabiliyor da. Bir de bunun ağrısı var ki düşman başına! Bu ağrı insanı inim inim inletir.Geçmişini sorgulatır adama.

Bak örümcek kafalı kardeşim zinayla - adeti ayırt etmeyi daha öğrenememişsin gelip buraya OMO OHLOK BOZOYOR diye geveliyorsun.Ped reklamlarını görmek istemiyorsan kulağını kapa duyma.Git dışarı çık temiz hava çek ciğerlerine ki o kalan son 3 - 5 beyin hücren halay çeksin beyninde.Veyahut git kitap oku .En iyisi bu herhalde.Aşağıya senin için regliyle alakalı linkler bırakıyorum.Umuyorum ufkunu bi nebze açarlar.

Hadi Eyvallah!

http://serkanoral.com/ade...si-nedir-ve-nasil-olusur/
https://www.memorial.com....emi-icin-onemli-oneriler/
https://onedio.com/haber/...a-calisan-19-erkek-443559
https://www.youtube.com/watch?v=YZMeW3T-5ZU
arkadaş pedde bi problem yok da biz o kızların beyaz taytlı oturma organlarını görmek zorunda mıyız her seferinde ya. bir de yakın çekim giriyorlar tövbeler olsun.
Yobaz beyanı evet. Kadınları ilgilendiren şeylere bakmayın o zaman.
Televizyondaki reklamların pek az izlendiğini sanıyordum. Bu devirde hala televizyonda reklam izleyen var mı ya?
Kesinlikle katılıyorum.

Kadının gücünü vurgulayalim filan derken kadınları daha da ezik gösteriyorlar.
Bak bak dedesine hareket çektiğimin kerkenezine bak. (bkz: yobaz beyanı)
Sahsen ben gormek istemiyorum. Tamam aciz birer varliksiniz okey de reklamini yapmayın bari bunun o kotu.
Baban peddir pede laf soyletmeyiz. Lan olum yani tum derdiniz bitti mi bu mu kaldi? Kaldirin kafanizi yararli seylerle ugrasin milletin altindaki bezle ugrascaginiza
ped reklamlarından rahatsız olan bir bireyin dile getirdiği cümledir. çocukların ahlakını bozan ped reklamları yasaklanmalıdır. evet.