bugün

buktık bu bot başlıklarından..bbbb.
pek de emin olamadığım sorunsaldır. ben evlenmezdim herhalde, insanda biraz utanma olur.
zaten erkek adam erkekle evlenir panpa. raad ol yani, karı kız seni bozar.
Evlenilir tabi ki. Pedini başkasına mı alırsın kız. Ya da gidip ben mi alacağım.
cevabı hayır olan sorunsaldır. en azından insanın yüzü kızarır öyle ekmek su alır gibi alınmaz ki ped.
80 li yıllarda, kadının adının olmadığı, nüfusu az olan şehir insanı mısınız ki?

böyle sorular sorabilenler teknolojinin nimetlerinden yararlanmasa bence çok isabet olur.
Erkekler de regl olsaydı eğer, bu asla utanılacak, gazete kağıdıyla, siyah poşetle satılacak bir şey haline gelmezdi. Bu devirde hala evleneceği kadını ped alırken utanmasına, her ay kanadığı için utanmasına bağlı olarak seçecek erkeğin zihni pistir, evleneceği kadının mental sağlığı açısından umarım evlenmez.
inşallah yumruğum kadar basur memen çıkar da ceketinin içine saklaya saklaya ped alırsın.
Bugün alırken hiç utanmadım, ne utanmaz arlanmaz bi kızım ben ya. Kimse evlenmez benle şimdi.
5 yasindaki yegenim bile dayi bak anne bezi vajinaya takiliyor diyor aq.

utanacak neyi kalmis.
Direk nikahı başarım.
Utanılacak nesi varsa sanki gayet normal bir durum.
ne alaka doğal birşey niye utansın ki. asıl alırken utandıranlar utansın. o kadar saçma şeyler ki yok gazete kağıdına sarmalar siyah poşete koymalar.