bugün

her şeyi ile tam tamına uydurulmuş ve çekilmiş ender dizilerden bir tanesi. özellikle para ve acımazca gücün iyi kullanışını resmen altın harflerle yazmış.
6. Sezon şubatta geliyor...
Hasret ve özlemle beklenen dizi.
izledikten sonra ingiliz aksanında türkçe konuşma etkisi yaratmıştı üzerimde. severiz.
6.sezon özlemle bekleniyor. peaky f.cking blinders.
dizi temelde çukur dizisinin hamuruyla aynı. tekinsiz bir ailenin en zeki bireyinin hareketli yaşantısının ailesi üzerinde yarattığı etkileri çarpıcı bir şekilde işliyor.
ingiliz çingenelerinin hikayesidir. epey severek izlemiştim.
Geri dönmesini umut ettiğin birini, öylece unutamazsın…
6. sezonu ile bir başyapıtın anası nasıl sikilir göstermiş dizidir.

lan 10 yıllık gelmiş geçmiş en iyi projelerden birini nasıl böyle bitirirsiniz gerçekten inanılmaz ya.
Valla adamlar yapıyor bu tarj dizileri 10 yıl sonra
Bu kaliteyi bizimkilerde çeker umarım.dizi harika sürükleyici roman gibi.
https://youtu.be/q5NdBZ0PVKg
Nasil surukleyici yav 3-5 bolum anca izledim. Daredevil mesela 5 basar.
daredevil 5 mi basar? punisher sonrası daredevil geçmiştim, orda da Frank'i görüyoruz, kabul daredevil'e nasıl dönüştüğü, usta'sından eğitim alması tarafları kısmen sarıyor fakat gerisinde muhtemeldir antagonist karakterlerin uyuşmazlığıyla diziyi bıraktırıyorlar. peaky'de son sezon boş olabilir fakat başlar adama duyguyu veriyor.
Güzel dizi.
Tarihe not düşsün yeni başladım.
Ne zaman izlemeye başlasam uyuyakalırdım iki sezonunu bitirmem aylarımı aldı.
mükemmel diziymiş aq süper.
Edit:geçen hafta bitirdim diziyi genel olarak dizi hakkında ilk sezonlar 3 4. Sezona kadar olaylar güzel grçiyor akıyor yani son 2 sezonda ise thomes shelby nin iç psikolojisine tanık oluyoruz.
Önermeye gelecrk olursak dizi son derece güzeldi bana hitap ediyordu mesela babama izlettim beğenmedi.
Çok"ekşın"yok ama muhteşem bir diziydi
Benim puanım son sezonlardan dolayı 9/10
04.09.23
"bir erkeğin midesini dolu taşaklarını boş tutucaksın."
manchester'daki publarda dayıların elde longbow kafada brodie miğferi ile izlediği dizi.

yok lan bu o dizi değildi.