bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Ayıp ya.
    Ne kadar ezik bir bölum okuyorsanız artık bırakın şu psikolog özentiliğini.
    Kıcı kırık bi rehberlik öğretmeni oluyorsunuz kabul edin artık.
    20 -17 ... 1oyok
  2. 2.
    şu branşın hala daha bir şey olduğunu sanan embesillerdir. oturduğu yerden para kazanan türkiye'nin mallık seviyesine işaret eden bir başyapıttır. millet de askeri ücretle ezilsin. gelsin çaylar gelsin kahveler. bir de kendilerine psikolojik danışman etiketini yapıştırıp pr yapmaya çalışmaları ise ezikliklerinin daniskasıdır. yönetmeliklerinin değişmesi an meselesidir.
    4 -7 ... dr morpheus
  3. 3.
    ezik kelimesini kullanan bir buluğ çağı bebesi tarafından hor görülür. lakin bırakınız bu kişileri, Türkiye'nin yetiştirdiği psikologlar da, kişisel okuma ve öğrenme çabasında olmadıkça freud'dan öteye gidemez.
    6 ... bedmest
  4. 4.
    Pdr okuyan bir malın savunması türkiyedeki egitim bunun sebebi yoksabiz zavallı degiliz.
    -5 ... 1oyok
  5. 5.
    Pdr pskolojiden iyi yalniz uyandirayim da. Bir pdr ci 4 millar para kazaniyo bugun. Klinik pskoloji yuksegi yapan piskoklar kac kazaniyo sizce?.teşk.
    Uc tane taze pskolog kadin taniyorum ucu de halinden hic memnun degildi. Tercih surecinde olanlar bunu dikkate alsin bence. Oku pdr gir kpss ye atan devlete yata yata 4 bij lira kazan bundan buyuk keyif var mi abi. Biz 4 bin lira kazanmak icin yeri geliyo mermiye kafa atiyoz lan.
    5 -1 ... aylaqbakkal
  6. 6.
    Bilmeden konuşma geleneğinin uzantıları. Her bölümden it de çıkar yiğitte. Çalışmaktan bahsetmeden önce bana memurluk gösterin harıl harıl çalışan. Hiçbir savunması olmadan güvenlik polis yada güvenlik desteği görmeden, ekstra ücret yada takdir görmeden cinsel istismarı fiziksel istismarı hatta ensest vakalarını ortaya çıkaran insanların çayıyla kahvesiyle ilgilenenlerin girmemesi gereken tartışma. Ders içeriklerine gelince eğitim dersleriyle birlikte psikolojinin derslerini alınca tabiki derine inilemez. Yoksa altı yıl eğitim verilir adıda eğitim fakültesi değil tıp fakültesi olurdu.
    10 -1 ... folie e deux
  7. 7.
    Üstüne 42 saat ders alarak psikolog olarak görev yapabilecek insanın daha bu dersi almadan almış numarası yapmasıdır. Buradaki klavye Spartacuslerine çağrım bilip bilmeden konuşmamalarıdır. Ben psikoloji okudum ama eğer pdr okumuş olsaydım pişman olmayacaktım. Zira azıcık merakı olan herkes aynı yerlere gelebilir.
    5 ... fonetik pid
  8. 8.
    Kıçın kıcın psikoloji kazanamadım diyen namertlerin yaptıklarıdır.
    Daha kendi bölümlerini bile kabullenememişler okullarda oģrencilere akıl verecekler.
    Haýır su ana kadar mesleginj hakkınca yapan bir rehber öğretmeni bile görmedim.
    Bu kadar psikoloji bölümüne özentilik yapip sahipleneceginize kendi bölümünüze adam gibi odaklanın.
    Gerzekler.
    3 -4 ... 1oyok
  9. 9.
    olm ha pdr okuma ha psikoloji lan. 2'si de aynı düzeyde ve basitlikte bölümler. adam öyle bir eziklik yaşayacak olsa gider psikoloji okur. sanki tıp okuyup psikiyatr olmaktan bahsediliyor.

velhasıl psikoloji okuyup psikiyatr olduğunu zanneden ezikler kadar değillerdir.
    8 -1 ... ottoman3541
  10. 10.
    Psikoloji öğrencisi olarak, psikolog okulda olunmuyor, evde okursa psikolog olur, evde okumazsa ikisinden de bir bok olmaz.
    1 ... mrtrhn
kapat