bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  harf sınırlaması yüzünden asıl hali 'bilgisayarda proje hazırlarken elekriklerin kesilmesi olan, şahısın devamlı ctrl+s tuşları ile save etme alışkanlığını kazanacağı zamandan daha evvel bir zaman diliminde proje ile ilgili harıl harıl yazılar yazarken bir anda elektriklerin kesilmesi durumudur. Kişi kendini camdan aşağıya atmamak için büyük bir irade örneği gösterir lakin tekrar elektrikler geldiğinde dosyanın en son nerede kaydedildiği görüldüğü vakit bu irade de yeterli olmayabilir. Şahıs bu tecrübeden sonra her yazdığı kelime sonrası ctrl+s harflerini kullanmaya başlar.
  2 ... devedikeni
 2. ?.
  laptop'u olanlar için sorun teşkil etmeyen olay.
  2 ... tata
 3. ?.
  o anda klavye-monitör-mouse ne varsa fırlatılmak istenir(onların ne suçu varsa).eşe dosta haber verilir.hocaya uygun bir yalan bulmak için zira yapılacak bir şey kalmamıştır.
  gerçi saçma bir tv dizisinde* tesisatçı ıkına ıkına enter a basmış ve belgeyi geri getirmiştir ama bu kandırmacadır.yoktur kardeşim böyle bir şey!
  ... arrzu
 4. ?.
  en kısa zamanda bir ups cihazı (kesintisiz güç kaynağı) alarak çözülmesi gereken sorundur. an itibariyle teknolojix de 61 liraya olivetti marka bulunabilir.
  1 ... delikanlımühendis
 5. ?.
  (bkz: 18 eylul 2001 fenerbahce barcelona maci)
  (bkz: serbest çağrışım)
  2 -2 ... winston
 6. ?.
  insanlar neden kalp krizi geçirir sorusuna verilecek yanıtların en başlarında yer alan durumdur
  3 ... enterezan
 7. 1.
  suların kesilmesinden daha anlamlı olan kesinti.* (bkz: kendi yaptığına gülmemek)
  ... berbay