bugün

Çoğu çalışan ve öğrencinin ortak sorunu olan pazartesi sendromunu atlatmanın yollarıdır. Öncelikle bu sendroma yol açan nedenlere bakılması lazım.
1) uyku.

Hafta sonu geç yatmaya alışan kişi pazartesi birden sabah erkenden uyanmak zorunda kalınca haliyle bu işe sitem eder. O yüzden pazar akşamı erken yatın.

2) kahvaltı.

insanı gün içinde enerjik hissettirecek bir şey varsa o da iyi bir kahvaltıdır. Pazartesi sabahı sağlam bir kahvaltı yapın.

3) kafanızdaki olumsuz düşünceleri atın.

insanı en çok etkileyen de kendini kötü bir gün olacağına şartlandırması. Kendinizi şartlandırmayın bugünüde diğer günler gibi hemen geçecegine inandırın.
Pazartesiyi atlamaktır.
(bkz: intihar etmek)
aynı isme sahip tv programını izlersen işe yarar.
beşiktaş'a bir sağ bek alıp hibe etmek.
paralılar için tabi. paralı adamın pazartesi sendromuda olmaz ya neyse ben ne dediğimi biliyormuyum amk..
pazartesini 10 saatlik bir gün yapıp, artan saatleri bir sonraki pazara ilave edebiliriz.
yapabiliyor muyuz? tabi ki yapamıyoruz. o zaman dağılabiliriz.

(bkz: herkesin sendromu kendine)
üniversite öğrencisiyseniz, çok mecburi olmadıkça okula gitmemektir. evet gitmiyorum zaten hafta içi bolca sınav olacak.
Salıymış gibi davranın sanki dünde dinlenmemiş işe,okula gitmiş gibi güne adapte olun.
(bkz: PAZAR GÜNÜ ÇALIŞMAK)
(bkz: ölü taklidi yapmak)
Okula salı günü gitmek.
Pazar günü de çalışan adamın ihtiyacı olmayan hedeler.
pazar da işe git sana aptal derler ama sendromdan kurtulursun. ama sizden kurtuluş yok bu sefer de pazar sendromunu atlatmanın yolları diye başlık açarlar. ona da cumartesi şaka la şaka eşşeeek gibi yaşanılacak sendrom atlatmanin tek yolu zevk almaya bakmak. (bkz: tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak)
Ne yaparsak yapalım kurtulması mümkün olmayan ve öldürmeyip süründüren sendromdur.
pazar gecesinden çalışmaya başlamak.

şuan yaptığım eylemdir.

yarın sabahtan aradıklarında projelerini isteyecek olan müşteriyi oyalayıp, stres yaşamamak için geceden çalışıyorum.
patron olmak.**
Valla sizi bilmemde ben 5 pogaca beyaz peynir 30 zeytin ve vişne reçeli ile atlatirim.
çoğu çalışan ve öğrencinin ortak sorunu olan pazartesi sendromunu atlatmanın yollarıdır. öncelikle bu sendroma yol açan nedenlere bakılması lazım.
1) uyku.

hafta sonu geç yatmaya alışan kişi pazartesi birden sabah erkenden uyanmak zorunda kalınca haliyle bu işe sitem eder. o yüzden pazar akşamı erken yatın.

2) kahvaltı.

insanı gün içinde enerjik hissettirecek bir şey varsa o da iyi bir kahvaltıdır. pazartesi sabahı sağlam bir kahvaltı yapın.

3) kafanızdaki olumsuz düşünceleri atın.

insanı en çok etkileyen de kendini kötü bir gün olacağına şartlandırması. kendinizi şartlandırmayın bugünüde diğer günler gibi hemen geçecegine inandırın.
zengin olmak ve çalışmaya gerek kalmaması.
Pazartesiye çok anlam yüklemeyin, kendini bi halt sanıp sizi yönetmesine izin vermeyin.
Eyyyy pazartesi sen kimsin yaaaa?!
Güzel bir işiniz ve iyi patronunuz olduğu sürece pazartesi sendromu diye bir şey olmuyor.
yoktur, milletçe hatta dünyaca çekeceğiz.
https://youtu.be/Omh3QQHAs-0
Pazar günü çalışmaktır.
Haftanın ilk günü her zaman moral bozucudur.
güncel Önemli Başlıklar