bugün

Kendi parasını kazanmayı küçük yaşta öğrenir, babanın eve ekmek getirmek için ne kadar ter döktüğünü bizzat kendisi de anlar. Yani ben anlamıştım. Edit: yahu niye eksiliyorsunuz? Ben napim para içinde yüzmediysem benim suçum mu?
sistem yüzünden ezilen çocuktur.

evrene, sisteme, tanrıya karşı büyük küfürler etmemin ana sebebidir bu çocuk/çocuklar.
paranin degerini daha iyi anlar ve bosa harcamayi sevmez.
Hayat nedir birinci elden yaşayan çocuktur. Küçük yaşta nasır tutan o küçük ellerine, bir milyar beleşçi p.çin, pezevengin ve bilmem nenin ellerini feda ederim. Acımam.
önce sattığı ürünü avaz avaz bağırarak pazarlamasını öğrenen alnı öpülesi çocuktur.
Ailesini çok seven ve onların üzerindeki yükü azıcıkta olsa çocuk haliyle hafifletmeye çalışan duyarlı ve sevgi dolu çocuktur. Bu çocuk büyüdüğünde ve başka şehirde olsa bile her izne gittiğinde hala babasına yardım edecek/etmeye çalışacak çocuktur.
olamadığım çocuk. o zaman henüz ufakmışız. pazarda bağırma falan devriymiş tam. ama abim birkaç sefer tatmış pazarcılığı.
Nesli tükenmiştir.
Beyaz atlara binip giden familyadandır.

Zamane zırtapozları bırakın pazarcı babaya yardım etmeyi, babasının pazarcı olduğunu bile fellik fellik saklayan güruhtur.
Püüüü!