bugün

met üst un penguen de ki libidosu yuksek kosesi.
insanların ilişkilerinde gerçekten neler hissettiğini mükemmel anlatmakla kalmayıp bu nahoş düşünceleri mizahla birleştirerek betimleyen metin üstündağ köşesi.
pazar günü sevişenlere denir.
met üst ün kendini tekrarlamaktan sıkılmadığı,kimi zaman yaratıcı sayılabilecek kelime oyunlarıyla köşesini renklendirdiği penguen hedehödösü
tatil günü olan pazarı tamamen bu iş için ayıran insan veya insanlara denir.
e-bekliyeli çok oldu mu
k-yoo.. bir koca,iki kürtaj bir çocuk kadar işte
-----
k-n oluur,ayrılmayalım...boklu donunu yalayım, (bkz: bamya) çükünü emeyim,tüm komplekslerini gidereyim...n olur...
e-tamam ya... sus ya...
kadın erkek,insan toplum ilişkilerini irdeleyen ve derin ironiler saklı karikatürlerden oluşan çizgi kalsiği/kitap...
+güzel bir beraberliğimiz var.
-beraberlik halinde maç uzar,ilişki penaltılara kalır.
+nasıl?
-nasıl değil,zizou zidane.
son haftalarda met-ust un isi tembellige vurup 20 yil once cizdigi islerden copy-paste yapmaya basladigi kose...
ilk kez bir Cumartesi akşamı çıkarlar. Ağaçlı bir restoran bahçesinde, loş bir akşam yemeğinde ummadıkları kadar leziz, uzun, paylaşımı bol bir akşamı, keyifle paylaşırlar. Kız, erkeğin gözlerini mi, dudaklarını mı daha çok öpmek istediğini düşünür; erkek, kadının her şeyine bayılmıştır.

Bu kevaşe ama her dem güzel şehrin sokaklarında yan yana yürür ve elele tutuşurlar. Kızın evine gelirler ve kız elini çekmediği için kapıdan birlikte geçerler. Gece boyunca yanyana oturdukları kanepede birbirlerine dokunmak için her fırsatı değerlendirirler. Çoğunlukla sohbeti bir şişe şaraba katık ederler. Gece iyice ilerlediğinde kavuşur ve nihayet uyurlar.

Uyandıkları pazar sabahının geç saatlerinde, yaşadıklarının rüya olmadığını farkedip, bütün günü evin her yerinde, artık tanışıyor olmanın keyfiyle geçirirler. (met-üst kusura bakmasın, ama benim Pazar sevişgenlerinden anladığım budur.)
"herkes birinde mahsur veya kusur veya küsur veya mağdur"
eskiden , leman da yayınlanırken daha bir şevkle okunan artık eski tadı kalmayan metin üstündağ ın adult köşesi.
gülümseten penguen sayfası.

orta yaşlı bir kadın, kız çoçuğuna soruyor;

-sevgilin var mı senin.. ?

-var tabii.. gelecekte.

-gelecek mi bari?

-gelmiycek.. ben büyüycem.
-döm hatice
+döm ne demek ki
-hani çömel yerine çöm deriz ya kısalltma yani
+...
+boşanmak istiyorum kadir
her zaman sevişmeye dair karikatürler barındırmayan penguen sayfası.

- anne, babamla nasıl tanıştınız..
- daha tanışmadık.. o benim kocam, ben onun karısıyım yıllardır ama aslında kimiz,neyiz,nasılız bilmiyorum hala.
*
bir metin üstündağ klasiği.
kadın 1 : bey'in yatakta nasıl ?
kadın 2 : zeki ama çalışmıyo...
facebookta sürekli birlikte fotolarını koyup altına birbirinin aynısı olan sayısız yorum yazan çiftleri ifade eden söz öbeği.

yolda filan da görürsünüz bunları. sürekli bir sarılma, bir el ele gezme hali. tamam ben de sevgilimle el ele gezerim, ben de sevgilime sarılırım ama bunların ki farklı. artık o sağ ev işlevini yitirmiş, tamamen sevgiliye tahsis edilmiş gibi. bir de salak salak yapmacık konuşmalar yok mu işte o an öldüreceğimden korkarım, felaketim de olur ağlarım.

-aşkıııım acıktım
+önce eve gideriiiiz, senin karnını doyururuuuuuz. sonra gideriz aşkıımm
-ayy canımmm
bi zamanlar kitabı müstehcen diye toplatılmış idi. nasıl bi ülke lan bu? düşünce özgürlüğü diye kıçını yırt sonra ahlak diye topla kitabı...
görsel