bugün

sabah 8 e kadar bari uyusam ya . 7 de uyanmak nedir ?
cumartesi akşamı erken uyumak.
insana kendi hayatının muhasebesini yaptırır bazen. Bazen mutlu eder, coğu zaman ise üzer, en iyisi uyanmamak.
Haftasonu çalışan bireyin yaptığıdır. Vücut uyumak istese de para kazanmak için kalkması şarttır.
moral bozucu, bok gibi bişey.
Kahvaltıyı kaçırmadığını görünce mutlu olmak...
(bkz: yurttan sesler korosu)

Not:"bir zamanlar hepimiz öğrenciydik"çilere de selam olsun.
Anlam verilmez, hayat sorgulanir.
Ne yapılacağı bilinemez.
(Kahvaltı bile anlamsız gelir.)
Içinde bulunulan durum. Neyse;

Yatakta sözlük qeyfi.
vardır bi sebebi elbet; sabah namazi, allah saklasın bi rahatsızlık, sabah içtiması..
görsel
hep başıma gelen durum..
Sabah 6 da kalkıp Belgrad Ormanına koşuya gidiyorsan on numara.
Deli sikmiscesine yaptigim eylem.

Ulan alarmsiz 6:56 da uyanmak nedir ya , kaldi ki gece 1 de yattim bide.

Fizyolojimi sikeyim gercekten.
Sadece pazar gününe has olmayan bu eylem, sabah sabah sovmek için iyi bir neden.
Sahsimca niyetlenip niyetlenip yapilamayan...
Sabahın; pazarı cuması olmaz.

Sabah sabahtır.

Sabah gazetedir.

Ohmondy!
özel derse gitmem gerek.
Asla tadamadigim duygudur. Haftaiçi haftasonu farketmeden. Erken dediginiz 11.00 dimi ? Valla ben bilmiyom kanka.
Siktiğimin açık öğretim sınavı yüzünden yapacağım eylem. Ulan yatacaktım ne güzel. Az kafamı dinleyecektim. Bi baktım hafta sonu sınav var.

Ne bok yemeye yazıldıysam.
(bkz: ikinci üniversite)
Başıma gelen durum. Kendime nasıl sövüyorum belli değil.
tatiliniz pazar günü başlıyorsa ve yola çıkmanız gerekiyorsa yapmanız gerekendir. önümüzdeki pazar ben yapıcam mesela. biletall'dan otobüs biletimi aldım. önce nevşehir'e oradan da konya, antalya ve son durağım da inşallah urfa olacak. memleketi gezelim biraz.
Dükkan açıp para kazanıp eve ekmek götüreceksem eğer, uykunun amk. Zaten her Gün erken kalkıyoruz.

(bkz: Sıkıntı tınne)
Saat 8.10 da aranarak başa gelen hadise. Zaten bence benim alarm kurmama gerek yok, illa ki çalar telefon erken saatlerde alarm niyetine.

O değil de telefona uykulu gözlerle bakıp 8 i 18 sanmam ve saat 6(akşam 6) değil mi yaa diyerek saatin kaç olduğunu teyit etmek isteyip 8 cevabını duyunca yaşadığım hayal kırıklığını bir düşünün. Saat daha sabahın 8 iymiş canım aa, sakin.
Hafta ici erken kalkma Alışkanlığının ağır bir komplikasyonudur.
"bugün pazar, insanlar uyuyor."

tanım: dramdır.