bugün

biyolojik saat alıştığı için çalar saatsiz kalkıyor vücut ama kafa kalkmıyor. erkenden işleri halledeyim pazar pazar sonra uyurum.

hava da amma sisli yahu. strateji oyunları gibi, ilerledikçe açılıyor harita. level %12.
(bkz: pazar kahvaltısı)
Gitmek zorunda olduğun bir yer vardır, gidersin ve öylece beklersin, sanki beklediğin şey gelecekmiş gibi, saatlerce.

Şaka,şaka işe geldim.
araba pazarına geldik. 30 bin liraya şahin satıyor orospu çoçukları.
güzel bir sabah kahvaltısı için olabilir.
taşınıyorum.
Lanet olasıca iş.
2 yıldır veremediğim dersin vizesine gidiyorum.

(bkz: Konya)
Alışkanlık.
sizden uzak olsun karnim agriyor.

yok regl olmuyorum.
üsutme ibs.
Sınav vardır.
bebeğiniz varsa mecbursunuz.
Nedensizde sevilir, misali.
Çalışıyorum amk.
Ambulansla hastaneye gitmek.
görsel

Erkenden uyanan anne kişisinin marifeti olan pişi kokusudur.
Kokuya uyandım iyi mi?!
Bir nevi Pavlov'un köpeğiyim zannımca.
Maaile kahvaltı masasına oturmak gayet güzel bir neden. Sabaha karşı 6da uyunmuş bile olsa erkenden kalkılır bütün aile kahvaltı masasında buluşur.
sabah ereksiyonu.
Sözlüğe giriş.
saat 10 civarında başlayacak pazar ayini için olabilir.

sabah 7'de kalkılır. duş almak, iş okul vs yüzünden haftada anca bir kere edilebilen topluca kahvaltı, giyim, evden çıkmak ve kilise de olmak, ayak üzeri arkadaş eş dost ile edilen biraz sohbete zaman olması için sabah 7 uygun saat.
Kimle kiz , merak ettim.
asgari ücretle çalışan vasıfsız bir elemansanız sike sike köleliğe devam edersiniz.
Misafir gelmesidir.
Eskiden transformers, uçan kaz vb çizgi filmlerdi.
Çocuklara ibnelik olsun diye pazar sabahına çizgi film koyan zihniyetin ben taa MK.
Bi pazar sabahımız vardı lan piçler.
sabah 5 de yatıp 9 da uyandım. peki nedeni neydi ?
güne geç başlamamak içindi tamamen. bir yandan gece kuşu olmak ve bir yandan da güne erken başlamayı isteme sonucu uykumdan kestim.
benim gibi olun. pazarları dahi olsa erken kalkın.