bugün

Sikimdeki kıl kadar sevmediğim gündür.
Yalnızların sevmediği sıkıntıdan patladığı gundur. Örneğin benim. Gidecek yer aklına gelmiyor tek başına birşeyler yapsan yapilmiyor. Dışarı çıkılmaz evde durulmaz. Bugün eskidim bir günde.
sıkıcı gündür. genelde tüm bireyler evde oluyor acayip sıkıcı. evet.
3 kere saç 2 kere vücut yıkanırdı su kazanında ısıtılan suyla. Mis gibi sabun kokardık.
Yaşandı bitti saygısızca.
Alarmın kurulmadığı, iş dünyasının eksik uykuyu tamamladığı gündür.
çalışıyorum amına koyayım her pazar olduğu gibi...
Sabah 7.30 da kalıp matematik dersine yetişmek..
Yine sıkıcı geçen. Sıkıcı fakat çabuk geçti..
07.00 - uyanış.
07.00-09.00 - çizgi film.
09.00-09.45 - kahvaltı.
09.45-10.00 - hazırlık ve dışarı kaçış.
10.00-akşam ezanı - oyun oyun oyun.
Akşam-yatsı - akşam yemeği ve banyo
Uykun gelince - uyumak.

Özledim.
görsel

Pazar kahvaltısı burada yenilmiştir.
Artık kovboy filmlerinin bile tat vermediği gündür.*
günlerden en sıkıcısı bir o kadar karanlık ve kasvetli bitse de gitsek havasında geçen tatil günü.
sansimi bahtını s akşam erkenden uyunur ise pazar sabahın 5 de kalkılır. Ancak mal mal çay pc başında zaman geçirilir.
görsel
kendi adıma evde olanı için; çekirdek aile yapılan kahvaltı eşliğinde, abimle tom ve jerry izlememiz, babanın belgesel açmak istemesi, annenin ise , evin en küçüğü olduğum için, ben nereyi istiyorsam, orayı açın demeseydi. güzel günlerdi. hala az da olsa, arada sırada pazar günleri buna benzer şeyler yaşanıyor. ama çocuk iken, daha güzeldi tabii.
after sex day...
dünya üzerindeki en boktan şeydir.

nefret ediyorum.

uyku hapı içip bu günü pas geçeceğim.
Genel tatil günüdür. Evet.
her şeyden biraz durulmak istediğim tek gün. pazar günü bunun için çok ideal bir gündür. ama akşama kadar vakit çok hızlı geçecek. içten içe sövdüren tek sebebi bu sanırım.
haftanın en kötü günüdür. herkes evde herkes tatil diye dışarıda. sevimsiz. evet.
haftanın yedi gününden biri, önemli olan her günümüzü pazar günü gibi mutlu yaşamaktır.
en hızlı geçen gün (bkz: yarın çok çabuk geçecek)
haftadaki tek full aktivite günüdür. halı saha, koşu, spor salonu ve benzeri eylemler bu günde yapılır.
Sömürü düzeninin orta yerinde (iş,güç ıvır zıvırdan) aile ve çevrenizdeki sevdiklerinizle birlikte olabildiğiniz hoş bir gündür.

Erken kalkınca 2 günmüş gibi yaşama sevinci içine girersiniz. Bu arada bana her gün pazar. (Not: işsizlik)