1. 1.
  rızk endişesine düsen insanoğlunun hafta içi erkenden kalkmak,koşturmak,çabalamak sonucu iflas eden bünyesini sarj etmek için kullandığı zaman ve buna bağlı gelişen olay
  1 ... kirmizi baslikli kiz
 2. 2.
  tek tatil gününüz pazarsa geç kalkmak güzeldir akabinde edilecek uzun bir kahvaltı ve günün ilerleyen saatlerinde yapılacak gazete keyfi , dvd de film seyretmek gibi eylemlerle birlikte pazar günlerini tam bir tatil gününe çevirir.
  ... dancerinthedark
 3. 3.
  ilkokuldan lise sona kadar surekli sabah saatlerinde okula gittiyseniz, okulu bitirip 14 yildir kesintisiz calisiyorsaniz , istesenizde mumkun olamayan hadise. (bkz: biyolojik saat)
  ... imhotep
 4. 4.
  yarın bir çok sözlük yazarının yapacağı hadise. buda sözlüğe sabah saatlerinde entry sayısının az olması şeklinde sirayet edecektir.
  ... kirmizi baslikli kiz
 5. 5.
  dershanenin pazar sabah sekizde başlamasından dolayı yapılamayacak ve şu öss denen şeye yine lanetler okumaya sebep verecek olay.
  ... vera
 6. 6.
  bütün hafta boyunca sabahın köründe kalkmak zorunda olan vatandaşlar için istenilse de mümkün olmayan durum. sabahın köründe bir şeyler sizi uyandırır, salak salak etrafınıza bakıp 'napıcaktım ben bugün yaa?' diye düşünürsünüz. sonra da dediğinizin saçmalığını farkedip uykuya dönüş yaparsınız ama üzgünüm artık çok geçtir uykunuz açılmıştır. :(
  ... wicker park
 7. 7.
  hafta içi erken kalkışların acısını çıkarmak için yapılan keyifli aktivite.
  ... arabaciarabayatasget
 8. 8.
  cumartesi gecesini sözlükte geçirmek için geçerli bir nedendir.
  ... eski yüz