1. 1.
    Densiz insanlardır.

Ben evli olduğumda "pazar günü iletişime kapalıyız" ibaresi koyduracağım her tarafa. Haftanın 6 günü kapitalizme domalan çiftler olarak, kendimizi de farkli pozisyonlarda dinlemeye ihtiyacımız var. Dinlene dinlene, aheste aheste sevişilmek için ayrılmış bir güne, misafir boca etmek; hazda kıyıma gitmektir.

Pazar sabahı erkenden kalkılır, akşam gelecek misafir için bòrekler yemekler yapmaya başlanır, tüm gün başta bone elde çamaşır suyu dolaşılır...

Ay dayanamayacağım zira Evlilikten soğudum. Keşke "pazar günü" 2 gün olsaydı lan.
    12 -7 ... liliith izm
  2. 2.
    hangi gün gelsin.
    1 ... kazangap
  3. 3.
    Sözlükçe ne kadar misafirperveriz yine. insanların dinlenme gününde ne bok var ev ev geziyorsunuz yapacak başka işiniz mi yok. Bana da gelmeyin. A ç m a m s o n r a.
    4 -2 ... sakin ol bella
  4. 4.
    istenmeyen misafirdir.

Pazar bu, boru mu More?!
    Geç uyanacağız, tembel tembel oturup biraz tv de gezineceğiz, bi kahve içip Afyonun patlamasına yardımcı olacağız, müziği açıp, keyifle kallavi kahvaltı hazırlayacağız, alakok yumurta, yumuşacık krepler, kekik ve baharatlarla tatlandırılmış saf zeytinyağı karışımını hazırlayacağız, ekmekler kızaracak ohoooooo oldu mu saat 11!
    Bak henüz kahvaltıya oturmadık bile!
    Saçlar tepede alalade topuz yapılmış, üstte ayıcıklı pijamalar filan durumundayız.

Daha uzun uzun kahvaltı etmeler, film izlemeler, biraz yürüyüş, bisiklet var sırada.
    Çok yoğunum çoook...

Bugün müsait değiliz şekerim!
    Yarın buyrun.
    11 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
  5. 5.
    Küfür ettirir. Sırf bu yüzden ayrı eve çıktım. Behlül kaçar.
    1 ... faraway so close